🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 11 (24.11 - 01.12)

  • 42 728
  • 1 008
# 675
До вчера това беше резултата:
Алекс 32 гривни (златногривен)
Венци 26 гривни
Берке 12 гривни
Бистра 8 гривни
Миро не знам за каква патерица го смятате, но в момента той е с 16 гривни. Тоест вече е трети.

Оп, намерих го.

ами значи Бистра, ако си кротуват там и си кътат по този начин и с Миро и Мая бушони, не излиза математиката.
Демек, този план най-устройва. Хем не си пристъпваш думата, хем фаворитът ти е на финал.

То затова беше такава реакцията, ако вярва че правилата  ще са същите.

Вторият, ако си вземе мястото с игра, третия колко го харесват останалите съостровитяни - и двете са непредвидими и внасят напрежение.
Виж целия пост
# 676
Аз останах с впечатление, че Бистра искаше да играе вчера. Сигурна съм, че с удоволствие би взела гривните на членовете на семейството си. Нормално е, не виждам лошо в това. За мен тя вчера беше най-разочарована, не Алекс. А Миро беше бесен защото целият труд дотук Венци се опита да захвърли с лека ръка (воден от лични подбуди и мъжко его) + че обича неговата дума да е последна.Човещинка и от двамата.
Виж целия пост
# 677
Епизод 43 (27.11.2024)

Извинявам се за закъснението с линка за тези, които се интересуват, но машината ми умря снощи, което ме позатруднява Simple Smile
Виж целия пост
# 678
Венци:

 "Гривните ми, да сменят своя обитател.. "

Виж целия пост
# 679
Гледам подкаста с Миро в МЕНСА и си обяснявам поведението му в последните епизоди, но не си обяснявам мотивите за това. Няма как той да не ги разбира и да се е объркал нещо!
Изумена съм, че човек като него може да има комплекс за малоценност. Като гледам какви идиоти имат чувство за превъзходство... А умен и силен, и въобще човек като него точно малоценност... Егати!
И желанието да се харесваш винаги и на всички, не разбирам как ще го има у здравомислещ, умен и разумен човек. Оказва се изключително противоречива личност и ми е още по-интересен, и го харесвам. Това да говориш толкова свободно за тези неща оценявам високо.
Виж целия пост
# 680
Малко е странно това, че реално няма правила какво точно ще се случи до края. В смисъл, продукцията може да върти и суче във всякакви направления, за да постави определени хора където реши. Не обичам такива работи…
Виж целия пост
# 681
Играчите сигурно ги знаят, ние не ги знаем обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 682
На този етап от играта не вярвам някой да сменя лагер,  направо абсурдно ми звучи. Ще е интересно, но не вярвам.
Виж целия пост
# 683
И аз мисля, че играчите знаят правилата. За етап 2 бяха започнали да говорят поне десетина дни преди той да настъпи. Ние тук гадаехме какви ще са правилата, а те вече правеха стратегии.

Етап 1 и началото на сезона ми се струват толкова отдавна... Някак е много минорно сега с толкова малко хора. Снощи се усетих, че след финала, искам веднага да почне отначало. Хич не ми се чака до другата есен Simple Smile
Виж целия пост
# 684
Загледах по-внимателно промото за следващия епизод.

Прави ми впечатление, че Ати някак се дели от другите. Не се е включил на влакчето, стои настрани, над, а не до останалите. Няма как да буди симпатии с такова поведение.
(А лапсусът му, че не е очарован..., пардон, че не е очаквал друго освен победа от Венци, беше епичен, хахаха)

Писмото, на което уж Берке плаче всъщност е за Митов.

Явно от близките му. Звучи ми студено и с  формален опит за подкрепа по протокол. Доколкото успявам да прочета е някакво излагане на факти, вместо на чувства и емоции. Нищо чудно, че на Митов леко му куца социалното.



Този епизод беше наистина забавен, надявам се и следващите да са такива. Остават само 10 участници, няма ли да се съберат на едно място? Инфо от другите държави?
Виж целия пост
# 685
Забравяте, че Алекс има рани на крака. И аз не бих подскачала като влакче, ако ще чувствам болка.
Виж целия пост
# 686
Дзами е страшно неприятен персонаж, време е на каишка с Ванеса да си отиват.
Много ми хареса, че Венци се отстоя, играта не е отборна, въпреки че отбора може много да ти помогне да стигнеш по-напред. Ати на тати нали е супер добър на игрите и на канадска Joy няма защо да се плаши. Венци за разлика от Ати наистина успя да заблуди останалите, че е слабохарактерен и глупав, още когато Петя се опита да го накара да загуби заради нея си пролича, че не е наивен. Вече си мисля че Бистра няма да стигне финала. Мая и Миро  много помагат на лагера да дърпа напред със стратегиите си.
Виж целия пост
# 687
Явно всички на елиминации ще получват писма. И Берке ще има и Митов.
Виж целия пост
# 688
Е то гласът на Сано зад кадър го каза вече - от няколко седмици всички, които са на елиминация, получават писма от близките си. Просто явно го показват едва тези дни.
Виж целия пост
# 689
Опитвам се да кача един линк на видео с Влади . Последен опит.
https://youtu.be/eu6hiwgxflY?si=RwwQ7tbkw1xIIcRa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия