💪"Игри на волята: България" - сезон 6 (2024) - тема 11 (25.11 - 02.12)

  • 55 724
  • 1 004
# 420
Млади момчета, ама истерици.
Виж целия пост
# 421
Тия ако ми се разкрещят така... После гласченцата им няма да се чуят Unamused
Виж целия пост
# 422
Ахахха на Маги са и написали отдолу надпис Малвина. Съвсем ги объркаха кой кое, даже редакторите не помнят че Малвина си тръгна 😄
Виж целия пост
# 423
Ахахха на Маги са и написали отдолу надпис Малвина. Съвсем ги объркаха кой кое, даже редакторите не помнят че Малвина си тръгна 😄
И редакторите са на градус...
Виж целия пост
# 424
На фона на МиД, Кралев чак почна да ми липсва, поне беше забавен в наглостта си Grinning
Виж целия пост
# 425
Сурикатчетата дуднаха, дуднаха, отидоха на първите постове, изпуснаха топчето и бързо-бързо се отказаха "Добре, усетихме" и подвиха опашки Joy
Виж целия пост
# 426
Д и М могат и  сами да са си племе ,не им трябват другите съплеменици Joy
Виж целия пост
# 427
Гаджето на Мартин е начална учителка..хубавица е императрицата..

Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 428
и му е кака Smiley
Виж целия пост
# 429
Добре де, вие не бихте ли се изнервили на скоростния поход на Микяй?😆
Виж целия пост
# 430
Добре де, вие не бихте ли се изнервили на скоростния поход на Микяй?😆
Теорията на конспирацията, че Микяй е гъсеница, се задълбочава Flushed
Виж целия пост
# 431
Ама те и по трасето са много бързи. С това темпо може би да свършат на следващия ден😂
Виж целия пост
# 432
Гешев много ухилен на синхроните.Работата е ясна.
Виж целия пост
# 433
Тия верно са големи сурикати. Свекърви. Навсякъде да видят, да се обадят, да кажат. Гледал бил императора 6 сезона, ама какво видя? Ще измести Алеко.
Виж целия пост
# 434
Стан е като слон като в стъкларски магазин.Да се маха .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия