КАУФЛАНД - тема 73 КОЛЕДНА

  • 56 048
  • 793
# 90
Обикновено като е % минават много бройки, да.
Виж целия пост
# 91
И аз имам пудингни продукти Мелко.
Виж целия пост
# 92
Ако някой няма да ползва купона за пудинг, ще помоля да ми го подари.
Виж целия пост
# 93
Изпращам
Ако някой няма да ползва купона за пудинг, ще помоля да ми го подари.
Виж целия пост
# 94
Подарявам !   Пудинг подарен!
Виж целия пост
# 95
Подарявам купони за сладолед от Кауфланд за 1ст. вчера ходих до съседния град и нямаше. Нека ми пишат хора, които са сигурни, че при тях има, за да могат да бъдат ползотворен.
Виж целия пост
# 96
С този купон мога ли да купя повече от един пакет, не пише ограничение?


Няма ограничение, взех бяло брашно, царевично, оризово и грис. На всико отчете намаление.
Виж целия пост
# 97
Подарявам два талона за пудинг по 0.01лв..
Виж целия пост
# 98
Coconuts, а пълнозърнесто дали има?
Виж целия пост
# 99
Какви са тези подаръци по 1 ст. за РД? Не предлагаха ли техни марки бонбони с 60% отстъпка?
Виж целия пост
# 100
Подарявам
Виж целия пост
# 101
Какви са тези подаръци по 1 ст. за РД? Не предлагаха ли техни марки бонбони с 60% отстъпка?

В началото даваха за 1 стотинка, но беше доста отдавна.
Виж целия пост
# 102
Това го знам, но DeVa пише, че има и то 5 вида.
Виж целия пост
# 103
Ама тя пише за Лидл
Виж целия пост
# 104

Какво точно подаряваш Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия