НОВО: Лоялна програма в BG-Mamma

  • 51 245
  • 658
# 210
Здравейте, къдрокоса,

Предвидена е функционалност, чрез която ще можете да се откажете от участието си в лоялната програма на BG-Mamma.
Ако в момента желаете да се откажете от подарък или друго, свързано с нея, можете да го направите на имейл: awardcancelation@bg-mamma.com или loyalty@bg-mamma.com.

Участието в предизвикателствата, които тепърва предстоят, е по собствено желание и не включва потребителите автоматично.
Виж целия пост
# 211
До 22.12 трябва да ги прехвърлиш в приложението..иначе ги губиш.
Ваучер може да не бързаш да купуваш..

Благодаря. Е, има време, ще ги прехвърля.
След като ги прехвърля ли ще почнат да се трупат?
Значи от приложението вече избирам там откъде и какво ще си купя.

В приложението има ваучери. Избираш си към кой магазин да си купиш. После с ваучера пазаруваш от магазина. Условията са различни.
Аз напр.вчера купих ваучер към ардес..днес не мога втори да купя. Явно има ограничение или бъг.

За трупането....мисля се трупат тук. Не разбрах какво точно имаш предвид под трупане.
Виж целия пост
# 212
На 1 стр.е сложено инфо.

Виж целия пост
# 213
Някой има ли проблеми с прехвърлянето на точките по лоялната програма?Аз бях в таргетната група, които първи опитахме тази програма и тогава нямаше проблеми,но сега не мога да си прехвърля наличните точки от форума към приложението.
Виж целия пост
# 214
А парите може ли на няколко пъти да се изхарчат?
И в различни обекти?
Виж целия пост
# 215
Всеки ваучер си е с каквито условия е сложил търговецът. Прочети си за който те интересува конкретно как е.
Виж целия пост
# 216
Аз имам въпрос, имам точки, прехвърлила съм една част от тях в приложението, после съм върнала една част обратно в бг мама, не съм решила да ги оползотворя. Мога ли тук да си ги държа или е задължително да се върнат пак в това приложение?
Виж целия пост
# 217
Тук ще изтекат след някакво време, май скоро.
Виж целия пост
# 218
Аз имам въпрос, имам точки, прехвърлила съм една част от тях в приложението, после съм върнала една част обратно в бг мама, не съм решила да ги оползотворя. Мога ли тук да си ги държа или е задължително да се върнат пак в това приложение?
Нищо не е задължително.
Ако ти е все едно за тях и нямаш намерение да ги ползваш - остави ги в бг-мамма. Ще се нулират периодично.
Ако искаш да ги ползваш ( дори да не знаеш точно за какво към момента ), прехвърли ги в партньора по програмата.
Виж целия пост
# 219
Ми честно казано ваучъри за книжарници са ми най-изгодни. Ясно, значи за да не ги нулирам, най-добре да ги върна обратно в партньора
Виж целия пост
# 220
Някой има ли проблеми с прехвърлянето на точките по лоялната програма?Аз бях в таргетната група, които първи опитахме тази програма и тогава нямаше проблеми,но сега не мога да си прехвърля наличните точки от форума към приложението.

Пишете на съпорта им, на мен ми решиха проблема за минути Blush
Виж целия пост
# 221
Ако в момента желаете да се откажете от подарък или друго, свързано с нея, можете да го направите на имейл: awardcancelation@bg-mamma.com или loyalty@bg-mamma.com.

Т.е. просто пишем мейл на един от посочените адреси и точките ще бъдат нулирани? Без да са необходими никакви други действия от наша страна?
Виж целия пост
# 222
ТиЛи, ето детайлната информация какво трябва да направите:

Всеки потребител, който желае да се откаже от своите BGM точки подарък и/или от вече закупени, но неизползвани ваучери, може да го направи, като пише на email: awardcancelation@bg-mamma.com.

Задължително условие е имейлът да бъде изпратен от адреса, с който е регистриран профила ви в BG-Mamma, като в текста задължително укажете и потребителското си име.
Чрез изпращането на този имейл се отказвате категорично и безвъзвратно от пълния размер на получения подарък.
Това не ви ограничава да вземете участие в последващи игри и кампании от лоялната програма на BG-Mamma, ако имате желание да го направите и приемете общите условия на даденото предизвикателство.

Виж целия пост
# 223
Здравейте, имам въпрос и аз. Вчера си прехвърлих част от точките и ги използвах за ваучер от Озон. Имам останали още някакви точки, които днес реших да прехвърля, за да не ги загубя, но ми изписва това:

И после това...


Аз ли бъркам някъде?
Виж целия пост
# 224
Датата на транзакцията не е вярна, прехвърлих днес. Също и точките излизат в лв., което е стряскащо на пръв поглед с толкова нули 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия