Новата смяна с коледна програма - набор 2005

  • 43 258
  • 722
# 330
buni, честит юбилей на младежа. Да е здрав, щастлив и да има много успехи във всичко.
Виж целия пост
# 331
Buni, честит да е! Всичко да му се случва лесно и без напрежение!

Нина, милата тя! Това е болезнено. От опит знам.
Виж целия пост
# 332
Нинче, перфектно спускане и по г*з е учудващо изнендваща комбинация.
Бъни, да е честит младежа, жив, здрав и успешен!
Виж целия пост
# 333
Ама никак не се шегувам
Скрит текст:

А на клип е направо професионалист. Вижда се как закантва със ските, за да убие скоростта.
Виж целия пост
# 334
buni честит да ти е юбилярът!Да са здрави, щастливи и успешни дните му!
Виж целия пост
# 335
Благодаря ви от сърце, момичета! Всичките ви пожелания да му се сбъднат!
Виж целия пост
# 336
Момичета, ако някой е ползвал, може ли да препоръпате фирма за индивидуална помощ при кандидатстване в чужбина. А и малко разяснения как се провеждат срещите. Цената пакетна ли е или за среща? Може и на лични.
Виж целия пост
# 337
Горги, Cosmo и Интеграл сме ползвали ние. Консултациите са безплатни.
Виж целия пост
# 338
Ние Дарби, също безплатен беше целият процес. Но например за Бокони искаха такса, така че зависи и към кои университети се насочва девойката, повечето фирми имат партньорски университети, за които не събират такси, а за други таксуват.
Виж целия пост
# 339
Ние използвахме Интеграл. Видяхме се и с Космо, но аз не ги харесах.
Единият университет беше партньорски и не плащахме такса, но за другия платихме около 450 лева мисля. Отделно имаше и такса кандидатстване към самия университет.

Излязоха резултатите. Скъсана е по два предмета - икономика и право. Като на икономиката оценката е много висока  но тя тотално беше прецакала един тест през семестъра и сборно не й достига точка. Една точка. Трябвали са й два верни отговора още. Тъпо, но това е положението. Правото беше ясно, че го е прецакала. Сега оставяме това на страна, ваканция, почивка и започва втория семестър. Ако е достатъчно умна и самоктитична да си направи изводите къде и защо е сгрешила, се надявам да останат само тези два изпита за поправителната сесия. Лошото е, че тя винаги вади от 10 кладенеца вода защо се е получило лошо, без да търси вината в себе си. А ако аз повдигна темата, се сърди.
Виж целия пост
# 340
Etomira, не се ядосвай. Това е част от израстването им. И сто пъти  да й кажеш, докато сама не направи грешката и не се убеди, че си права, няма да го приеме.
Учат се от грешките си. И затова грешките всъщност не са грешки, а просто житейски уроци. Всичко ще е наред!
А и ... важното е да сме живи и здрави:)
Виж целия пост
# 341
Основно иска да и помогнат за мотивационното писмо за Дания, което не е писмо, а визуална презентация. Надявам се, че имат кадри достатъчно компетентни в тази ниша.
Когато миналата година повтарях да ползва съветника от колежа назначен точно за тази цел, учителката си по рисуване от колежа (завършила в САЩ) и учител по анимация от колежа (завършил баш унито в Дания) не го направи, не знам по каква причина. Мисля, че и дори сега може да се обърне за помощ към последните двама, но явно се срамува. Но тя си е такава. Благодаря за насоките!
Виж целия пост
# 342
Още дори не е започнала февруарската сесия, но новините не са розови: няма поправителна сесия през март, а наборът е развял бяло знаме за статистиката и иска да я прехвърля директно за следващата сесия … Ама като не си учиш редовно през семестъра сега ти се виждат много нещата, а всъщност остават 4 предмета без нея за февруарската сесия. И после лекциите започват след Великден на 23 април. Ети, при нея има ли сега поправки или и KUL са на същия принцип. Много тъпо ми се струва това да няма поправителна зимна сесия! И какво ще прави март и април, ако не си намери някаква работа … 🤷♀
Виж целия пост
# 343
И в СУ /поне за право/ няма зимна поправителна сесия, и в МУ няма. Поправителната сесия е една за цялата година - септември. По наше време също беше така.
Виж целия пост
# 344
Поправителна сесия при моят младеж  има от средата на август до края. Тогава може да поправиш изпит и от зимния и летния семестър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия