Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Декемврийска вещерска и спортна

  • 71 519
  • 2 206
# 15
благодаря за темичката, кло!
и аз като донси ще река - само за добро да пишем в темата.
Виж целия пост
# 16
Добър ден и хубав ни нов месец, любими хора.
Кло, благодаря за темата!
Що сънища сънувах аз снощи... отивам да чета какво ще каже ai като звездоброец. Simple Smile
Виж целия пост
# 17
Благодаря за новата тема, Кло. 🌹❤️

Събрахме се най - накрая всички и от снощи сме в новата квартира. Багажът още не ни е пристигнал и сме малко като бежанци, но ми е хубаво. Успяхме да направим малък пазар с основни неща. Малкият дивее в апартамента, всичко му е любопитно, а аз треперя да не счупи нещо. 😄
Виж целия пост
# 18
Добро утро.
Благодаря Кло.
Сега ставам аз.
Виж целия пост
# 19
Кло, Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 20
Добро утро и честит нов месец.
Кло, Благодаря 🌹
От вчера сме без газ в квартала и ми е леко кофти- имам климатик, но не и бойлер.
Та по тоз повод ходих на фитнес да ползвам душа, и ако до довечера не отстранят аварията ще трябва да взема бойлер…
Утре се навършват 15 год от както тате отлетя- Душата ми кърви, но не ми се ходи по гробища. След малко отивам при мама и после в центъра до Света Неделя да го почета.
С подаръците за Коледа трябва се занимая…
Виж целия пост
# 21
Тежки са тези годишнини  Hug
Виж целия пост
# 22
Прити, Гуш!

Лав, да изпълните квартирата с щастие пожелавам!

Измих пода и поседнах докато изсъхне.

Зеленчукова супа ми се върти в главата. Не баш зеленчукова, защото в хладилника има парче наденица, което смятам да метна вътре преди да се скапе.

Опитвам се да смеля една служебна новина. Ту я приемам, ту отричам, но и в двата случая промяната ме притеснява. Така или иначе тя е факт и трябва да свикна.
Виж целия пост
# 23
Прити, гуш!
Виж целия пост
# 24
Прити, прегръдка! ♥️

Сири, пиши моля те, съвсем ни изостави 🥹
Виж целия пост
# 25
Здравейте!

Благодаря за новата тема.

Прити,гуш за теб.

Лав,радвам се че ви се подреждат нещата.


Аз не съм много добре психически,много смазана се чувствам,недооценена на работа и непрекъснато ми се плаче.Мислите ми се блъскат една в друга,водя монолози със себе си в главата ми..тиковете ми се засилват..Чакам моята терапевтка да ми отговори може ли да ме вземе тази седмица,защото имам крещяща нужда.Тя имаше съмнения,че имам ДВ и вече и аз съм май май натам като идея.
Виж целия пост
# 26
Лав, много се радвам за вас, на хаирлия да ви е, както се казва!

Сири, пиши по някоя дума, моля. Много ни липсваш.

Гуш за тези, които се чувстват тъжни. В този месец все по-често ще се сещаме за любимите хора, които вече не са с нас.
Дано всичко ви се нареди, Панди и Бюти.
Виж целия пост
# 27
Кло, благодаря за темата Flowers Hibiscus
Да я пълним само с хубави неща и да изпратим месеца и годината спокойни!

Прегръдка за всички в нужда.
Лав, честито ви ново местенце!

У нас е мазало, реве ми се. Не се отпушва тръбата, какво ли не пробваха и не и не Head Band
Виж целия пост
# 28
Бърд, много кофти, дано отпецне!/дали има такава дума!!/😃
 Нищо не видяхме от Пловдив, само мола и няколко кръчми 😆
Виж целия пост
# 29
Бюти, така искам да мога да ти помогна. Не потъвай, тук сме! Знам, че нищо не казах стойностно, но те мислим.

Бърди, уДЖасТ! Егати и тръбата, с камъни ли се е запушила. А ТМ как е днес?

Днес извадих едно палто на майка ми и ще го облека. Донесох торби с нейни дрехи, не можах да ги изхвърля, не исках да ги оставям. Седят си по кутии и чували, дори не мога да ги погледна нормално. Но... Е, днес изпитвам остра нужда от прегръдката на мама (сигурно от над 30 години не съм получавала качествена такава) и ще си го облека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия