Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 153 - декември 2024)

  • 173 699
  • 2 977
# 2 910
И аз имам току що на мейла. Пише, че са раздадени повече награди. Явно наистина е било бъг в системата им.
Виж целия пост
# 2 911
Да отварят фабриката за стъкло, че доста награди паднаха само във форума Joy
Виж целия пост
# 2 912
Днес дойде лазерната ролетка.
Весело посрещане на Новата година и много здраве и любов на всички! ❤️
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 913
И аз спечелих от Лореал- Получих СМС да изпратя данни и снимка на касовата бележка по ел. поща .  Но след това нямам отговор на пощата. Весело посрещане на  2025 утре.  И нека всеки да получи желаната награда, но най- вече здраве , любов, мир и разберателство.
Виж целия пост
# 2 914
И нашите и-мейли дойдоха!
Ще се радваме на чаши, цялото семейство.
Виж целия пост
# 2 915
Вие на коя поща сте? Аз съм на мейл бг. Нямаме имейли нито аз нито майка ми.  Чашите са спечелени на 16 и 17ти
Виж целия пост
# 2 916
Явно изпращат в момента за дата 16ти.
Виж целия пост
# 2 917
Аз съм на АБВ и имам имейл, преди малко.
Явно са започнали да изпращат поетапно, ще получите!
Вижда се, че са коректни и ще има чаши за всички!
Виж целия пост
# 2 918
Аз имам имейл за чаши от 17ти, така че явно по техен си ред пращат😆
Виж целия пост
# 2 919
И аз съм с мейл от Швепс, спечелени на 17ти.
Виж целия пост
# 2 920
Спечелих кремовете от "Лореал".
Днес се свърза по телефона едно много мило момиче, което ми обясни как да си изпратя данните за проверка по имейл или вайбър. Избрах второто, сийн е.
Също така ми се извини, че ме занимава по празниците. Какво по-хубаво от това, когато печелим желана награда.
Получих й имейл за "Schweppes" и "Мaliva".
П.с. моя колежка чака имейл от "Schweppes" от 16.12
Виж целия пост
# 2 921
И аз с мейл от Швепса,йееей Grinning Хубаво ни зарадваха за новата година Grinning С abv съм.
Виж целия пост
# 2 922
Да… има вече мейли за швепс. Аз помогнах на приятели да спечелят по един сет и доброто ми ме възнагради. Спечелих комплект козметика. Имам и мейл да потвърдя данни за Маливче. Домакинската хартия подарих на майка.
Не знам дали е така, но като помогна и после късмета ми се усмихва.
Виж целия пост
# 2 923
Писах днес на швепс кога ще изпращат имейли, но едва ли заради мен са се активизирали. Joy Отивам да проверя аз имам ли.

П.П. Нямам. Joy
Виж целия пост
# 2 924
И аз писах онзи ден и даже и кода си пратих да ми потвърдят дали печеля. Нямам  потвърждение още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия