























ме улесни с подреденото лексиконче. Пожелах успех ,но все още няма официално инфо за старта и датата по това ,което се изнася до края на януари започват. Преди това ще снимат плакати , реклами. Всички изгаряме от любопитство за визията на Биг боса на мафията. Но ще е красиииив не се съмняваме. Природата го е дарила с красота , харизма , чаровност и много талант ,който разви през годините с упоритост и смелост с различни образи на героите си. Светът и хората така сме устроени че външният вид се гледа и той продава. 



Ако го засекат някъде ще го питат за тая нова връзка и за случката от летището. Няма начин да не го клъвнат с това ,но може и да подминат или отново ще е невидимият човек и иди го гони и снимай
И за ситуацията в дизи сектора ще го питат. Знае как да се държи и отговаря кратко и ясно или ще замълчи. Хубава двойка са и в сериала бяха така. По - добре Аслихан от колкото някоя дразнеща и фъфлеща с негативна енергия. Запазил си е вкуса за брюнетки нежни. Дали ще я ревнува много, щото е актриса и играе главни роли мъжете я харесват и целуват. Може и да го е преодолял сега е на друг акъл и възраст. Ще поживеем и ще видим на къде ще духне вятъра и колко сериозно ще е и дали ще се покажат някъде двамата. Не примираме за никоя свикнахме да е свободен електрон .. Да си ляга с която ще само да внимава и пази.. 

















Препоръчани теми