Какво направих днес за себе си? тема 21

  • 38 643
  • 755
# 510
Тарталета браво !
Виж целия пост
# 511
Благодаря на Тарти за скоростния отчет и поздравления.
Да знаеш, че много ти стисках палци.Wink
Това, което ще направя утре за себе си е Ябълка и старт на каломера SmileSmile
Виж целия пост
# 512
Браво Тарталета !
Обаче ще взема или да завиждам или да си изхвърля кантара. Всичко ми показва, че напредвам и аз - панталони, блузи ... всичко . Обаче кантара все на едно стои.
Виж целия пост
# 513
Споделете за тази ябълка повече, моля.
Ние вкъщи боледуваме семейно, особено много аз, с тежък ларингит съм, пълна загуба на гласа, почти тридневно главоболие...та, днес се почувствах леко жива и събрах сили да си измия лицето с нещо повече от вода, да сложа малко крем и т.н. Почуствах се малко по-добре от факта, че намерих сили за лична грижа. Влача се като пребито куче, не съм боледувала така тежко от години, но ще мине.
Виж целия пост
# 514
Бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 515
Браво , Тарталета! Аз също ходя пет километра всеки ден. Вчера пропуснах , че бях на София на лекар.Също се меря всеки ден и много се радвам , като видя минъс 200-300 грама.
Виж целия пост
# 516
Наспах се....
Повече от 9 часа сън!
Виж целия пост
# 517
Оправих педикюра. Сега ще си сложа лист маска и ще си направя кафе.
Виж целия пост
# 518
Направих си ароматно кафе и го изпих на тераската на слънчице, наблюдавайки атмосферата на града.
Едни от малкото минути на тишийна, в които времето сякаш спира.
Виж целия пост
# 519
Пих кафе, ходих на шопинг и масаж.. вечерта е подготвена за романтични филми, винце и приятно насроение.
Виж целия пост
# 520
И аз съм в градината с лаптопа. Още са на път повечето цветчета, но птиците са в голяма активност и чуруликане /9
Виж целия пост
# 521
Семеен обяд навън
Виж целия пост
# 522
Пих кафе сама в парка!Отрази ми се екстра
Виж целия пост
# 523
Разходка, едни сладки френски макарони и истински топъл шоколад с италиански сандвич с песто. Ето това е истински кеф...
Виж целия пост
# 524
Браво, Тарти!
И аз съм на КД. На 25.02 ще стане един месец. Ще се тегля в понеделник.
За месец време, едва днес изядох парче и половина пица. Тесто не бях яла до сега. Само лаваш. Дано ме зарадва кантара. Първата седмица бях -2кг.
Обаче ми липсват упражненията за прибиране на корема, че той ми е проблема.

Ябълката се тегли от Гугъл плей - логото е ябълка - бяло с червено.

Спах почти 11часа....от много време не ми се беше случвало!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия