Какво направих днес за себе си? тема 21

  • 38 643
  • 755
# 405
Намазах си косата с маска и постоях няколко часа преди да я измия. След малко ще изгледам  "Всичко за сина ми" и лягам с нова книжка.
Виж целия пост
# 406
Къна с масла на косата днес и сега с дъщеря ми сме при мама.
Виж целия пост
# 407
Купих си лалета
Виж целия пост
# 408
Преди време направих опит да си отгледам зелен лук на терасата. Е, днес ще сложа на салатата и съм много доволна от своя експеримент.
Виж целия пост
# 409
Имам 16 дена почивка,  днес изчистих всичко вкъщи и прекарах следобяда с четеца на дивана . После взех детето от градина , навечерях ме се и като си легне ще си запаля свещ и ще си продължа с книжката . Най накрая започнах" Болница за безсмъртни създания ",дето й се каня от половин година .

Днес започнах да си водя и калориен дневник и съм малко втрещена колко много калории поемам и в същото време съм на режим и свалям 😂 ,ама ще пробвам още няколко дни и май ще спра ,че ме стресира 😂
Ще видим утре кантара какво ще покаже де, въпреки че се храня по същия начин последните 10 месеца и съм почти 50 кила минус...
Виж целия пост
# 410
Вчера излизах с приятелка. Днес ще изляза с друга
Виж целия пост
# 411
Днес още нищо, но съм се приготвила да гледам ските. Вчера откриването на световното и с новата отборна дисциплина беше супер. Много готина дисциплина . Паралелни спускания по двойки и отборно класиране.
Виж целия пост
# 412
Позволих си в делничен ден да чета книга до среднощ... Легнах си в 3:30 Close
Но пък книгата е приятна и още ме сърби да я видя как свършва. Joy
Виж целия пост
# 413
Резервирах пътуване до Йордания.
Виж целия пост
# 414
Споделих обяда с близък.
Виж целия пост
# 415
Поглезих се с шоколад. Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Цял ден релаксирам в леглото с кафе.
Виж целия пост
# 417
Вчера си купих едни дрехи, от които нямам нужда, но имах нужда пък от глезене.
Днес успях да се справя с една институция, че онзи ден ме върнаха за един документ.
Виж целия пост
# 418
Малко шопинг и прекрасен обяд със семейството.
Виж целия пост
# 419
Поръчах си чанта и си купих ленен панталон. Чакам лятото Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия