Как се отразява липсата на пандемия на вашите СО и интимни запознанства? – 12-та коледна

  • 8 915
  • 364
# 345
Честита Нова Година! Бъдете здрави и щастливи!!!
Виж целия пост
# 346
Аха, де да знам, вкусове всякакви. Аз цял живот си мечтая за някоя двуметрова шведка, да драпам по нея.... :joy
Обаче гадната съдба цял живот с миньони ме събира.
Виж целия пост
# 347
Ахааа, добре Simple Smile
Колко си висок? Wink
Виж целия пост
# 348
Аха, де да знам, вкусове всякакви. Аз цял живот си мечтая за някоя двуметрова шведка, да драпам по нея.... :joy
Обаче гадната съдба цял живот с миньони ме събира.

Това два метра ще е малко кобилеста Wink
Виж целия пост
# 349
Фетиши, сър....
Виж целия пост
# 350
Жена между 1,70 и 1,75 е перфектна.
То и дребни има трътлести, та май по-добре кобилеста.
//
Аидка, точно се обясняваше на някакъв напорист мъжчо в съня. Аз само присъствах като минувач и ми беше забавно. Кой беше мъжа, не помня, уви.
Виж целия пост
# 351
Жена между 1,70 и 1,75 е перфектна.
То и дребни има трътлести, та май по-добре кобилеста.
//
Аидка, точно се обясняваше на някакъв напорист мъжчо в съня. Аз само присъствах като минувач и ми беше забавно. Кой беше мъжа, не помня, уви.

Може не си падам по жени. Ама големите гъзове са модерни.
Виж целия пост
# 352
Среден съм - 180, ясно че няма да го бъде Joy
Както викаш - фетиши, сър
Виж целия пост
# 353
Ами нямам какво да добавя... Simple Smile
Ама, що няма да го бъде. Не се знае от кой храст или зад кое дърво ще изскочи някоя двуметрова шведка Joy

Базе, все пък мъж е бил значи, не джуджето Grinning
Виж целия пост
# 354
Събирам витамин "D" след тежката новогодишна вечер.
Виж целия пост
# 355
За много години, спамаджийките !! И спамаджиите!
Да сте здрави и да радвате околните, физически, интелектуално и особено с чувството си за хумор!
И те да ви радват. То и аз опитвам, ама още не съм съвсем слънце, да ви огрея всичките (женската част имам пред вид, да не стане грешка ! ).
Наздраве!

За екстрата имам една колежка, към 2 и 10, може би и 15 е горкото момиче. Bратите са по 2 метра и тя се навежда за да мине. Само че не е точно шведка, или по-скоро не е от традиционните шведки. Към тъмно синьо бие на цвят.
Но си има предимства. Като сложи каската и светлоотразителната жилетка, тия хаймани, строителните бачкери, се строяват в линия под конец!

Поздрав от края на света, без числа този път, от уважение към културните дискусии Wink

(парата, дето се вижда не е защото има спа под моста Wink )


От мен да мине, още един новогодишен поздрав-пожелание, подходящ към темата за дупетата, подхваната (но недостатъчно доразвита) от A.I.A.

Виж целия пост
# 356
2 метра жена ... вий не сте добре. Joy Ама трябва да има, щото вкусове - всякакви.

За много години! Живи и здрави да сте!

Едно слънце е пекнало ... но сутрин скрежът си го има. Спокойничко на работата днес. Ама зарад равновесието, дето все го търси Вселената требе се занимавам с документи. Ей, как я мразя таз дейност.
Виж целия пост
# 357
Що бе, Инче, който обича движението, ще се покатери да я поцелува, или пък ще слезе ...

Честита Новата 2025-та! Пожелавам нови интимни/приятелски запознанства, тоест да отсъствате повече от темата Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Що бе, Инче, който обича движението, ще се покатери да я поцелува, или пък ще слезе ...

Честита Новата 2025-та! Пожелавам нови интимни/приятелски запознанства, тоест да отсъствате повече от темата Simple Smile

Може и прав да и подуха даже Grinning Grinning Grinning
Пу пу каква съм мръсница Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 359
За много години!
Да ви се сбъдват всички желания и мечти!
Ние днес сме на 13 градуса. От утре вече се връщаме пак към студа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия