Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 208
  • 2 870
# 345
Тили, за дарения мисля, че
пак трябва да се свърже профила с платформата.Но връзката можеш да направиш с мейл, който не ползваш( аз имам такъв за разни регистрации).Това само е връзката между профила ти и платформата.
Виж целия пост
# 346
Което пак е един вид възстановяване на похарчените точки.
Не знам защо не харесвате "подаръците" от форума. В хиляди ли да е ...
Не възстановяват точки, а магазинът възстановява ваучера.
Виж целия пост
# 347
Явно някои очакват “кеш”, защото онлайн не обичат да пазаруват.Изумена съм.

И милиони...
Виж целия пост
# 348
Аз бях от облагодетелстваните с доста прилична сума. Накупих книги от Озон, пак от там взех геймърски комплект - слушалки и мишка за сина ми. От 60 лева бяха намалени на 30, ако се ползва ваучер излизат без пари. От Емаг си купи сребърни бижута и лаптоп за мен и смарт часовник за дъщерята. На края като теглих чертата 50% съм платила с ваучерите на бг мама. Не ми тежеше няколко пъти да отскоча до Спиди.
Реално и 30 лева да бяха, щях да си ги използвам и кажа "благодаря, Бг-мама". Ваучер за 100 лева да не си струва?
Виж целия пост
# 349
Аз точки нямам, явно съм си все безполезна, но спечелих в една от игрите. Вече се чудя дали и те не са нагласени.
Аз не смятам, че игрите са нагласени /печелила съм няколко пъти/, но вчера забелязах нещо, което ми направи изключително неприятно впечатление - в една от игрите на "Президент" сред печелившите е потребителка, която от години се включва с десетки постове в игри, които предполагат еднократно участие. Във времето различни съфорумци са й отправяли забележки в самите теми-игри, както и са споделяли, че мнокократно са я докладвали и са информирали модераторите за това, без никакъв резултат. Постовете-забележки просто биват изтривани и тя си продължава, както си знае - с участие на всяка страница, понякога и по два пъти на страница.
Сега, точно в тази тема, за която говоря, явно е била възпрепятствана и е взела доста скромно участие - само 7 пъти, но това е 7 пъти повече шанс от всички останали, които спазват правилата и участват еднократно. Което никак не намирам за справедливо.
Виж целия пост
# 350
Редактирам.
Предлагам на потребителите, които не си искат точките да ги дарят на други потребители, които ще им се зарадват и ще ги използват. Има стари потребители, които нямат нито една точка. За целта все пак ще трябва да си направят профил и да вземат ваучер, а след това да дадат кода му на избрания потребител.
В Новогодишната игра на бг мама, например пише, че се прави един запис за деня, независимо колко пъти потребителят си тегли късметчета и ги публикува. Ако и останалите игри са на този принципи ще е добре.
Имаме и тема "Подарявам", в която всеки може да направи подарък, ако има нова или малко ползвана вещ, която му е излишна/ няма какво да прави.
Виж целия пост
# 351
Не разбирам драмата с игрите. След като няма условие за брой публикации в други теми, значи може всеки да участва в тях. Мен не ме касае, не пиша в теми за игри, но не го намирам за злоупотреба.
Виж целия пост
# 352
А аз, доколкото четох и разбрах, може само веднъж на ден да се участва в дадена игра. В такъв случай, Рейна има право да се възмущава, че има хора, които нарушават правилата/ условието е по този начин получават предимство пред останалите. Ако играта е на база един ден и един запис за деня, а някой направи 10 записа, то той получава 10 шанса срещу само 1 на останалите. Ако в играта участват 20 души, 10 правят по един запис, а друг направи 10 записа , то шансът на първите 19 е 1:29, а на 20-я играч става 10:29, което е в разрез с условията.
Виж целия пост
# 353
Никога не съм печелила в игри за малкото случаи в миналото, в които съм участвала и затова не участвам. По-скоро тегля лош късмет. Но за "играта с късмети" се включвам, защото винаги съм мислила, че наградата е нематериална, просто не чета условията. И тази година в началото дори си теглех късметчета и по повече от едно на ден, ей така за наслада на душата ми. Докато не се усетих, че греша и прочетох условията. Та може повече на ден, но се прави 1 запис, може всеки ден и наградите не са за душата.
Виж целия пост
# 354
И аз не бих отказала подарени от Бг мама или от потребител точки. Редовно си купувам нещо от Озон и веднага бих ги наместила:)
Виж целия пост
# 355
Аз точки нямам, явно съм си все безполезна, но спечелих в една от игрите. Вече се чудя дали и те не са нагласени.
Аз не смятам, че игрите са нагласени /печелила съм няколко пъти/, но вчера забелязах нещо, което ми направи изключително неприятно впечатление - в една от игрите на "Президент" сред печелившите е потребителка, която от години се включва с десетки постове в игри, които предполагат еднократно участие. Във времето различни съфорумци са й отправяли забележки в самите теми-игри, както и са споделяли, че мнокократно са я докладвали и са информирали модераторите за това, без никакъв резултат. Постовете-забележки просто биват изтривани и тя си продължава, както си знае - с участие на всяка страница, понякога и по два пъти на страница.
Сега, точно в тази тема, за която говоря, явно е била възпрепятствана и е взела доста скромно участие - само 7 пъти, но това е 7 пъти повече шанс от всички останали, които спазват правилата и участват еднократно. Което никак не намирам за справедливо.
За това не би ли трябвало организаторът да следи и ако нарушава правилата да дисквалифицира нарушителите? Всъщност, има ли такова правило, защото съм участвала в игри /не във форума/, в които няма проблем многократното участие. За лично, винаги само по веднъж си пробвам късмета.
Виж целия пост
# 356
Четох общите условия, и .. скромна вина има И организатора Simple Smile
много йезуитски са написани :
"В периода от 12.12.2024 г. до 23:59 ч. на 01.01.2025 г., Потребителите, желаещи да участват в Играта, трябва да публикуват ОТГОВОР на въпроса" - което предполага този отговор да е един-единствен,
но
"3.2. Се регистрира като “Участник” в Играта. Регистрацията се извършва само веднъж с публикуването на първия конкретен писмен отговор. Последващи публикувани отговори и/или други публикации (отговори, мнения, текстове, изображения и пр.) в темата не се считат за нови регистрации в Играта. "
Това второто не е ясно как се случва все пак.

иначе в други игри съм виждала отговори след крайния срок, не знам дали са се вземали предвид, но определено е дразнещо.
От малкото игри в които участвах, не съм спечелила тази година, мисля преди 2-3 спечелих книга и още нещо. Но ми направи впечатление че никовете често ги срещам, активни потребители с множество публикации, и си помислих че това е вид доп.награда..може да греша, разбира се.
Виж целия пост
# 357
И аз не бих отказала подарени от Бг мама или от потребител точки. Редовно си купувам нещо от Озон и веднага бих ги наместила:)
Аз също и получих подарък ваучер от съфорумка, с който си купих слънчеви очила на 50%,❤
Виж целия пост
# 358
Четох общите условия, и .. вина има И организатора Simple Smile
много йезуитски са написани :
"В периода от 12.12.2024 г. до 23:59 ч. на 01.01.2025 г., Потребителите, желаещи да участват в Играта, трябва да публикуват ОТГОВОР на въпроса" - което предполага този отговор да е един-единствен,
но
"3.2. Се регистрира като “Участник” в Играта. Регистрацията се извършва само веднъж с публикуването на първия конкретен писмен отговор. Последващи публикувани отговори и/или други публикации (отговори, мнения, текстове, изображения и пр.) в темата не се считат за нови регистрации в Играта. "
Това второто не е ясно как се случва все пак.

А те и я една тема пускат няколко въпроса, т.е. какво излиза - на 1 декември, примерно, пускат въпрос, на който участниците може да отговорят, за да участват, на 15 декември, примерно, пускат следващия въпрос, и нямаш право да отговориш на него ли, ако си отговорил на първия, не те броят ли?
Виж целия пост
# 359
Ами по принцип за новогодишната игра изрично е упоменато в условията, че може да се участва всеки ден, което не важи за останалите игри. Има и игри, които са на два етапа и там съответно след всеки етап се теглят победители.
Но в игрите, в които се отговаря на някакъв въпрос, не мисля, че е нормално да се участва по сто пъти. Примерно "Споделете кои са любимите Ви парфюмни съставки" и ти на всяка страница се включваш и пишеш едно и също или дори различни неща. Rolling Eyes
Ако пък е в реда на нещата да се участва многократно, това би трябвало да е упоменато в условията на самата игра.
И се получава така, че 95% от хората съвестно участват по веднъж, а един-двама по-нагли - по сто пъти. А представете си какво ще стане, ако всички започнем да участваме многократно. Защото предполагам нищо не пречи и на останалите да се включват по три пъти на ден в дадена игра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия