Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 171
  • 2 870
# 420
Скрит текст:
На мен ми беше интересно колко звезди ще се натрупат за този период и следях progress bar-a в "Рейтинг".
Та за въпроса за анкетата там трябваше да се отразят точките, обаче при мен май така и не са се отразили, защото са ми нужни 1000 звезди, за да стигна ниво Бронз, а ако анкетата дава 500, тогава трябваше лентата да се увеличи с 50%.
Скрит текст:
Иначе са ми дали 318 BGM точки, които обаче не съм сигурен за момента дали ще осребрявам след цялата дискусия в темата за лоялната програма. Ако не съм наясно напълно с нещо, предпочитам да не се захващам. Даже се надявах нищо да не спечеля, че да не се чудя да ги оставя ли да изгорят. Grinning Само първоначалните спечелени си ги прехвърлих
Къде виждате необходимия брой звезди за достигне на следващо ниво? При мен се визуализира само прогрес бар-ът, а информация за броя звезди никъде не се вижда.
Виж целия пост
# 421
И аз това се чудя…
Виж целия пост
# 422
Аз имам точки но пише когато въведа данни грешен формат . Някой ако може да ми помогне ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 423
Аз и двата пъти успях да ги изтегля през инсентив, не ми се получи чрез бутона в "Лоялна програма".
Виж целия пост
# 424
Аз и двата пъти успях да ги изтегля през инсентив, не ми се получи чрез бутона в "Лоялна програма".
Благодаря успях ,ама се оказа че 318 точки не стигат за нищо 😁, но аз съм оптимист ще събирам , важното ми е че съм оценена и съм благодарна за това, даже съм щастлива  .
Виж целия пост
# 425
С 318 точки съм. Преди бях с 0 /Нула/.
Анкетата я попълних в началото - пишеше 500 точки, а не звезди.
Пуснах нова тема. Тема, която ме вълнува от години, а нямаше такава във форума. Не е за нещо популярно и лесно или нещо за "чесане на езици". И тук да вметна, че пускането на темета ми отне дни. Има голям проблем с качването на снимки. Исках първи пост да е достатъчно информативен и писах, споделях опит и като дойдеше ред да онагледя - появяваха се онези точици, че се зарежда - часове съм чакала и нищо и започвах отначало. Супер демотивиращо ми действаше. Накрая супер сбито се получи.
За мен постовете ми са информативни. Но това е мое виждане.
Виж целия пост
# 426
С 318 съм и аз. И анкетата попълних.

За вас не знам, но на мен ми направи впечатление, че имаше по-голяма активност във форума в последно време. Ако това е била целта, ок. Интересно ми е всички дето са си дали зор по време на последната акция, сега като са останали с пръст в уста от малко получените точни, дали пак ще се напъват и следващият път или всичко ще замре постепенно.
Виж целия пост
# 427
Много бих се радвала да им секне ентусиазма да цвъкат абсурдни теми на всяка минута. Не знам за вас, но на мен ми се отщя да влизам тук и да виждам теми със заглавие от по една дума - пъпка, афта, пърхот, косъм,  гурели, киселини...Grin и т.н. и да ми е все по-трудно да откривам каквото търся.
Забелязвам, че и в темите, в които влизах преди, дискусията върви доста по-вяло. Та, не знам каква беше целта на занятието, освен масовата продажба на лични данни с един удар. И да, имейлите също са лични данни.
Виж целия пост
# 428
И аз мисля, че инициативата с тези точки има обратен ефект. То и тази тема само колко активност обира, но всички постове все едни и същи...
Виж целия пост
# 429
И аз го забелязвам- мнения “ ни в клин, ни в ръкав” , колкото да има там .
Аз не мисля повече да се възползвам от точки, предлаганите сайтове за пазаруваме не ми представляват интерес освен един, в който точките като махнат двете намаления , които може да ползваш по принцип и е същото.
Виж целия пост
# 430
Къде виждате необходимия брой звезди за достигне на следващо ниво? При мен се визуализира само прогрес бар-ът, а информация за броя звезди никъде не се вижда.

Не може директно да се види колко звезди имаме, но могат да се видят процентите на progress bar-a от "инспектиране". А нужният брой за достигане на следващото ниво е обявен в условията, така че може да се изчисли.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 431
Това може да се види от десктоп версията, нали така? Аз влизам във форума предимно от телефона.
Виж целия пост
# 432
И явно само от програмисти 😂
Виж целия пост
# 433
Да, от десктоп версията. Уменията по програмиране са полезни, но не задължителни Joy
Виж целия пост
# 434
Много бих се радвала да им секне ентусиазма да цвъкат абсурдни теми на всяка минута. Не знам за вас, но на мен ми се отщя да влизам тук и да виждам теми със заглавие от по една дума - пъпка, афта, пърхот, косъм,  гурели, киселини...Grin и т.н. и да ми е все по-трудно да откривам каквото търся.
Та, не знам каква беше целта на занятието, освен масовата продажба на лични данни с един удар. И да, имейлите също са лични данни.

Количеството пред качеството + колекция на лични данни.

С 318 точки съм. Преди бях с 0 /Нула/.
Пуснах нова тема. Тема, която ме вълнува от години, а нямаше такава във форума. Не е за нещо популярно и лесно или нещо за "чесане на езици". И тук да вметна, че пускането на темета ми отне дни.

Добре,че беше лоялната програма, за да пуснеш тема, която те "вълнува от години,а е нямало такава".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия