Колко точки получихте от лоялната програма?

  • 84 193
  • 2 870
# 390
нула
Виж целия пост
# 391
То и аз не съм получила от "предизвикателството", и се съмнявам да получа, понеже много от темите, които следя, станаха толкова нечетими в последно време, че ми се отщя да ги чета и да пиша в тях.
Виж целия пост
# 392
Никой няма нищо още. Звезди за анкетата ще са. Ще видим.
Виж целия пост
# 393
Най-вероятно в понеделник ще стане ясно, понеже уикенда няма кой да ни отговори!
Виж целия пост
# 394
Току-що видях, че имам точки. Преди два часа нямах.
Виж целия пост
# 395
Да, ъпдейтнали са си данните.
И моите, които не исках да свързвам и прехвърлям към портфейл, са се занулили.
И нямам статус/ ниво звезда 🤣, или поне не го виждам. 😆😆😆
Виж целия пост
# 396
+1
И при мен се появиха точки.
Виж целия пост
# 397
При мен също.
Но, версията ми се оказа правилна.
318 точки имам, а трябваше всеки, попълнил анкетата да има по 500 само от това. Blush
Знаех си, че няма как да стане.
Чакам да отключат темата, и ще ги питам, защото въпросът е принципен, не става въпрос за 5 лева.
Виж целия пост
# 398
Точно така написаха, а накрая го промениха на звезди, не точки.
1925т. имам.
Виж целия пост
# 399
Аз имам 700т. Концепцията със звездите е изключително неясна (да не кажа непрозрачна). Не е ясно колко звезди имаш, не е ясно колко звезди са необходими за качване на ниво, не е ясно колко звезди на колко точки се равняват.
Виж целия пост
# 400
При мен също.
Но, версията ми се оказа правилна.
318 точки имам, а трябваше всеки, попълнил анкетата да има по 500 само от това. Blush
Знаех си, че няма как да стане.
Чакам да отключат темата, и ще ги питам, защото въпросът е принципен, не става въпрос за 5 лева.
[/quote
И аз  318 точки.
Виж целия пост
# 401
Сега погледнах и имам 700 точки.
Виж целия пост
# 402
И при мен са точно 318, попълвах анкета. Иначе не съм била особено активна из форума напоследък, но ми беше любопитно дали ще получа 500, както бяха написали. Grinning
Виж целия пост
# 403
Не съм попълвала анкетата и нямам точки. Пиша си колкото ми се пише, без да се напъвам за точки. Ако ми дадат - добре, ако не ми дадат няма да се кахъря.
Виж целия пост
# 404
При мен също.
Но, версията ми се оказа правилна.
318 точки имам, а трябваше всеки, попълнил анкетата да има по 500 само от това. Blush
Знаех си, че няма как да стане.
Чакам да отключат темата, и ще ги питам, защото въпросът е принципен, не става въпрос за 5 лева.
И аз  318 точки.
Не сме продуктивни с теб. Joy
Въпросът е принципен, то е ясно, не съм за 5 лева повече.
Не пиша и празни постове, напоследък дори и в темите, в които списвам редовно не пиша, повече чета, дори отстъпих една от темите, които пусках периодично на друг потребител, защото няма да следя един формат.
Но още когато го написаха ми беше ясно, че няма как да станат така нещата, защото толкова се увеличиха и постове, и теми, и новорегистрирани, и активирали се стари потребители, това си беше кукичка с анкетата, на която клъвнах /ме/.
Аз имам 700т. Концепцията със звездите е изключително неясна (да не кажа непрозрачна). Не е ясно колко звезди имаш, не е ясно колко звезди са необходими за качване на ниво, не е ясно колко звезди на колко точки се равняват.
Именно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия