Естетични процедури за лице и тяло – 59 тема

  • 47 699
  • 765
# 705
Здравейте,
повлияна от мненията тук записах час за ботокс при д-р Георгиевски.
Сред мнениета, които прочетох битува това, че доктора не обезболява достатъчно и процедурата е неприятна. До колко е разумно да си взема лидокаин крем и да се намажа преди това сама? Последно ботокс съм слагала не помня вече кога при покойната д-р Лекова.

Аз си поисках и той ми сложи обезболяващ крем, изчакахме и след това постави ботокса.
Но ми обясни, че болката и в двата случая /с и без обезболяващо/ е една и съща, и че в Европа вече никой не слагал.
Виж целия пост
# 706
А слагали ли сте ботокс досега? Ако не сте вижте как ще е и без обезболяващ крем, на мен никога никой не ми е слагал и не е нищо драматично по моите усещания/
Ако все пак сте слагали иммного ви боли, то бих поискала на място да ме намажат, не бих си носила свой.
Виж целия пост
# 707
И за мен слагането на ботокс не е болезнено, но всеки има различен праг. Той специално никога не ми е слагал обезболяващ крем, при други процедури са ми слагали.
Виж целия пост
# 708
помагайте, тези хлътвания бяха по дълбоки, поставях склуптра и до тук стигнах, дали с още един флакон ще може да се пооправят както и слепоочията .. лицето ми е издължено и беше много изпито и сега се чудя какво да правя 🤢 и към кога да се обърна

Погрижете се и за кожата. Има нужда от стягане връщане на еластичността, виталността и след това "пълнене" 👌
Виж целия пост
# 709
А слагали ли сте ботокс досега? Ако не сте вижте как ще е и без обезболяващ крем, на мен никога никой не ми е слагал и не е нищо драматично по моите усещания/
Ако все пак сте слагали иммного ви боли, то бих поискала на място да ме намажат, не бих си носила свой.

Слагала съм ботокс около 4-5 пъти, имам представа за какво иде реч.
Виж целия пост
# 710
И аз искам такъв крем. От къде мога да си закупя? Моля, за линк! Смятам точно това да направя при следващото ми посещение за ботокс при Георгиевски.

Видях, че се предлага в аптечната мрежа.

Намерих, благодаря!
https://apteka.framar.bg/12000786/%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%BA … D0%B2%D0%B8%D1%81

Въпросът ми е, колко време преди процедурата трябва, защото не пише на листовката. Предполагам 15-20 минути..
Виж целия пост
# 711
И аз искам такъв крем. От къде мога да си закупя? Моля, за линк! Смятам точно това да направя при следващото ми посещение за ботокс при Георгиевски.

Видях, че се предлага в аптечната мрежа.

Намерих, благодаря!
https://apteka.framar.bg/12000786/%D0%BB%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%BA … D0%B2%D0%B8%D1%81

Въпросът ми е, колко време преди процедурата трябва, защото не пише на листовката. Предполагам 15-20 минути..
Мисля, че толкова ще бъде достатъчно
Виж целия пост
# 712
Имам този от аптеката и не е като този от клиниката.Правя си микронидлинг и въобще не обезболява както тези, които слагат там.
Виж целия пост
# 713
Тези от аптеката не са силни. Отидете 20-30 мин по-рано и кажете на момичетата на регистратура, че искате обезболяващ крем и ще ви намажат.
Виж целия пост
# 714
Чолакова е слагала Радиес на мъжът ми и ботокс, той беше доволен.
На мен само ботокс, не и се получи, спадна ми клепача, но то при мен никой не успя освен Георгиевски.

Има ли какво да се направи, когато падне клепач?
Виж целия пост
# 715
Имам следния "глупав" въпрос.. Каква е практиката, ако все пак се получи нежелания ефект - падане на клепача, след ботокс?
Питам, като съвсем нов и със паднал клепач...
 Тогава се прави ретуш ли или се чака да отмине действието.. ?
Моите са си доста паднали и днес бях на преглед при очен (за смяна на очила) и не смята, че съм за операция на този етап.
П.С. O. Basilicum, писали сме заедно с един и същи въпрос:laughing:
Виж целия пост
# 716
Нищо не може да се направи почти, чакаш да поотмине силата на ботокса и се оправят нещата.
Виж целия пост
# 717
Нищо не може да се направи почти, чакаш да поотмине силата на ботокса и се оправят нещата.
В този случай от ефект, става дефект за месеци наред... Доста неприятно, че няма оправяне, но май ще се окаже, че е въпрос на физиология.
Виж целия пост
# 718
Често не зависи от лекаря.В това се убедих сама.
Виж целия пост
# 719
Нищо не може да се направи стоиш така, докато не те отпусне ботокса. Затова много трябва да се внимава при кого се поставя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия