Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 70

  • 44 740
  • 732
# 690
Еве, за точене на лиги по Ферит ... едва ли. По-скоро ми се струва, че става дума за накърнено честолюбие и отмъщение на Корханите. Ама защо ще отмъщава и на Сейран в числото на Корханите... не ми е ясно. Освен да е отписала Сейран заради опасностите от заболяването й и разни други ненормални илюзии. Не мисля, че случайно е употребена думата "господарката" за нея.

Кате, там става въпрос за Чичек, майката на Абидин. Нея наричат буйюк ханъм.

Емру и къмпъни явно разбраха, че заораха дъното. Дано се освестят!
Виж целия пост
# 691
Виж целия пост
# 692
Дано изненадата е Бамбито. 🥰
Виж целия пост
# 693
Да не започнат пак с края на серията. Според мен много неща ги нямаше във фраговете.
Аз се чудя кой ги е събудил рано сутринта и всички са по пижами.

Виж целия пост
# 694
И тези думи “започваме друго движение” са интересни също.
Виж целия пост
# 695
За да са по пижами, стреснати рано сутринта, сигурно от фирмата са разбрали за фалшивите камъни и са ги донесли на Халис.
Виж целия пост
# 696
Аз мисля, че идва полиция да съобщи нещо, паралел на първа серия. Както са и думите на Сейран в края на втория фраг.
Виж целия пост
# 697
Еве, блаходаря ти за резюмето! 🌹
Връзката на Суна със Сейран се задълбочава, според превод от руски! А и си мисля, че Феро и Суна няма какво да задълбочават! В трея когато Сейранчето е с шапката много странно гледа Суна! В петък ще разберем какво и що ! 😂
Виж целия пост
# 698
Здравейте!
Като прочетох озета и си спомних едно предположение писано преди- дали Аби няма да се "превърне" в Кязъм и защо Сейран вика на Ферит- във връзка със Суна или във връзка, че Ферит ще ходи да се разправя за транспортираните скъпоценни камъни.
Виж целия пост
# 699
Ей това много ми хареса! 😂 Всички искат да са като СейФер, ама ме може! 😜
Виж целия пост
# 700
Стори от Афи
Виж целия пост
# 701
Ако добре съм видяла, Ферит вече спи, когато Сейран плаче. И вие ли го виждате така?
А в другата сцена на леглото на Фуат, Сейран май е с дрехи на Ферит, защо ли?
Сцената с Аби и колата дано да е, защото е размислил и е решил да помогне на Ферит. Как мислите?
Виж целия пост
# 702
Ферит спи, когато Сейран плаче. Емрулах е казал, че ще има песен в тази сцена.
Виж целия пост
# 703
Надявах се да виждаме често подобни сцени, а то пак неприятности. Боже, как се допълват, като две половини на едно цяло.
Виж целия пост
# 704
Мерт последвал Elleman, сигурно ще е той на корицата Heart

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия