Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 70

  • 44 748
  • 732
# 645
Аз мисля, че все пак Феро не е прострелян, Абидин ще го спаси, той стреля по някой.
Виж целия пост
# 646
Аз съм оптимист за рейтинга, турския зрител обича тези неща. И амнезия ще преодолеем, ще се влюби пак в Сейро няма страшно.
Виж целия пост
# 647
Изхождайки от съня на Суна,ако Феро е прострелян сериозно,изпадне в кома и се събуди с частична амнезия и си мисли,че е женен за Суна/първи е епизод.,Суна да е бременна от Аби,а Феро да мисли,че е от него.Би ли било възможно.И една бременна Сейран да имаме ,пълен мармалад.Разсъждавам само.
Виж целия пост
# 648
Сейран явно хваща Ферит и Суна и си трае. За ялъто. Много подозрително я гледа в този разговор навън.
Фрага ме изненада приятно, не очаквах такъв екшън.
Дано се вдигнат рейтингите!

Виж целия пост
# 649
Добър вечер момичета.Мале какъв е тоя фраг пак бе направо ужас...Вече нямам желание да коментирам тези измислени епизоди.Само заради едната бройка.Гледам единствено заради Сейфер.И естествено всички беди пак са за тях.🤐😌
Виж целия пост
# 650
Фрага с бг суб! ✌🏻

https://www.facebook.com/share/r/1AKECA5jZx/?mibextid=wwXIfr
Виж целия пост
# 651
Аз мисля, че все пак Феро не е прострелян, Абидин ще го спаси, той стреля по някой.

Някои вече го погребаха, а дори не е сигурно че е прострелян. Някои драматизират прекалено много
Виж целия пост
# 652
Аз мисля, че все пак Феро не е прострелян, Абидин ще го спаси, той стреля по някой.

Някои вече го погребаха, а дори не е сигурно че е прострелян. Някои драматизират прекалено много

Това нищо не е,из инстаграм,се започна най-голямата глупост.Мерт напускал сериала и познайте кой е подписал договор?Аз съм потресена от глупостите на някои страници и фенове...Мерт Язъджиоглу Astonished
Виж целия пост
# 653
Рамо! 👑
Виж целия пост
# 654
Аз мисля, че все пак Феро не е прострелян, Абидин ще го спаси, той стреля по някой.

Някои вече го погребаха, а дори не е сигурно че е прострелян. Някои драматизират прекалено много

Това нищо не е,из инстаграм,се започна най-голямата глупост.Мерт напускал сериала и познайте кой е подписал договор?Аз съм потресена от глупостите на някои страници и фенове...Мерт Язъджиоглу Astonished

Боже мой какви прости хора, онзи ден на срещата в университета Мерт е казал че ще работят още 5-6 месеца. И как е подписал принтера като снима в друг сериал 😂🤦‍♀️
Виж целия пост
# 655
Нали рейтинг трябва да се вдига, ще им се на някои хора Мерт да напусне. Нали и за Афра пускали слухове онзи ден.
Еййй, ще свърши, ще си намерят за какво друго да мрънкат.
Виж целия пост
# 656
Добър вечер, не ми се коментира вече, що за простотии в този сюжет. Не вярвам, че и аз вече минах на тази фаза, но най-добре да приключат сериала. Да си останем с добро впечатление от филма с невероятната химия между главните. От това което виждам, нищо хубаво не следва... Няма нужда от напъни, наистина.
Виж целия пост
# 657
Аз пък мисля, че по-лошо от разни трети-пети страни между тях не може да има и ще гледам. Просто тази драма трябваше да е миналият сезон, ама каквото такова.
Виж целия пост
# 658
Аз пък мисля, че по-лошо от разни трети-пети страни между тях не може да има и ще гледам. Просто тази драма трябваше да е миналият сезон, ама каквото такова.
+1♥️
Виж целия пост
# 659
Стана като с котките, имат по 9 живота и двамата ГГ. На всеки сезон умират по 3 пъти, всички знаем, че и този път няма да да е, ама се очаква да плачем. Чисто лицемерие от страна на сценаристите. Я да видим тоя път колко от вас ще плачат... а, че то няма за какво бе....
И с тези между тях същата история, безкрайна опашка. Досадно е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия