👉Лоялната програма - да спечелим и да споделим👈

  • 22 875
  • 746
# 240
Къде могат да се дарят точките и за какво? Аз ги прехвърлих вече, но нямам нужда от нищо.
Дръж си ги. Винаги можеш да решиш да ги ползваш или дариш.
Виж целия пост
# 241
Значи пак има хора без 50лева и без точки.. Жалко, тъй като някои от вас, поне от това което чета, пишат във форума от 15-17 години..
Виж целия пост
# 242
В Декатлон може ли в магазина да се пазарува с ваучера или само онлайн?

МИсля, че може.
Ако искаш обаче им пиши на Декатлон и ги питай.
Другия вариант е да си поръчаш доставка до магазин. Слагаш наложен платеж и преди това въвеждаш ваучера.
Виж целия пост
# 243
Значи пак има хора без 50лева и без точки.. Жалко, тъй като някои от вас, поне от това което чета, пишат във форума от 15-17 години..
Предполагам, че поетапно, всички настоящи активни потребители ще получат точки. Поне тези, които з първия етап не са получили. Има хора, които са били активни преди 10-15 години, а сега рядко влизат или изобщо не влизат във форума. При първия етап точки се даваха на база последните пет години.
Виж целия пост
# 244
А има ли някой, който да е пазарувал в ССС във физически магазин? Притеснявам се ако поръчам онлайн обувки и не ми станат, ще мога ли да ги върна?
Ето такъв случай.
Виж целия пост
# 245
Къде могат да се дарят точките и за какво? Аз ги прехвърлих вече, но нямам нужда от нищо.
Дръж си ги. Винаги можеш да решиш да ги ползваш или дариш.
До края на месеца ще включат дарение, поне така ми  отговориха.
Виж целия пост
# 246
Този шокомед - много ми хареса. Аз имах 60лв, талон за 50 похарчих за едни ботушки да намаля от ССС и за 10 лв се чудех какво и компромисно поръчах от Истински мед това бурканче, ама то ...разкош направо, днес чак го опитах и който има 10 точки (лв) останали...го препоръчвам. Е..малко ще доплатите...ама си заслужава поне според мен и хубаво опакован и изобщо, обаче най-вече вкусът е разкошен Вече само такъв ще ям)))
ей го тоз
https://istinskimed.bg/honey/shoko-o-med/
Виж целия пост
# 247
Момичета, само това ли са възможните ваучери или се пускат и нови? Аз имам 5000 точки и бих искала всички да ги обменя за озон, но има ваучери само за 30 лв и 60лв. Имате ли идея дали по принцип има ваучери за 50 лв или са само тези, които са налични? Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Досега за Озон не е имало за 50 лв.
Виж целия пост
# 249
Озон не са пускали други варианти освен 30 и 60 лева. Емаг мисля, че имаха и за 50 лева.
Вариант е да вземеш един ваучер от Озон за 30 лева и с разликата да вземеш от друг магазин или да си я запазиш за в бъдеще.
Виж целия пост
# 250
Аз имах 5000 точки и си взех ваучер за Озон за 30 лв и си взех с него две книги ,а с остатъка 20 лв взех ваучер за Истински мед ,който похарчих за имуномед и пчелен прашец.Много се зарадвах на подаръка от БГ Мама.
Виж целия пост
# 251
Много ме е яд, че взех ваучер за 100лв за Спорт Депо.Сега предстоят празници и много хора в семейството имат рожден и именни дни. Въобще не се сетих първоначално, иначе щях да взема за ОЗОН и щях да поръчам доста неща, макар и с доплащане..
Виж целия пост
# 252
Сикрет, пробвай с някого да се размените.
Виж целия пост
# 253
А има ли някой, който да е пазарувал в ССС във физически магазин? Притеснявам се ако поръчам онлайн обувки и не ми станат, ще мога ли да ги върна?
само замяна дават и възстановяват кода...не е опция, м да. Вися ся с 50лв, ама на...

Другото гадно е, че сега имат намаления с код, но няма как да приложиш 2 кода. И става все едно да купиш на реална цена само с кода на Бг мама.
Виж целия пост
# 254
В приложението можеш да приложиш и няколко кода, стига да могат да се комбинират помежду си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия