Да се изкажа и аз за трите дами от снимката. Интересни предположения, но според мен няма да е нито една от трите. Макар да съм за Есра Билгич, прекрасна актриса е. Тази година с нея гледах един филм и един сериал и наистина е много добра, но тя не снима ли от години все за платформи на ТВ не съм я виждала отдавна. В тази финансова криза в дизи индустрията не вярвам да сложат двама скъпоплатени актьори в един сериал, видяхме, че тази формула не работи, в този случай рейтингите трябва да са доста високи, за да могат рекламите да покрият разходите на сериал. Мисля, че ще е някоя от не толкова популярните актриси, като Бусе, Йозге или някоя съвсем безизвестна. Аз харесвам от тези "по-безизвестните" - Зехра Келечи, Еджем Чалхан, Мерве Нур Бенги - тя може да пее, ако това изобщо е един от критериите им.



























