🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"Сънят на Ешреф"/"Eşref Rüya"🧿Проекти, партньори и приятели 🧿Тема-22

  • 21 671
  • 742
# 225
Здравейте!

Да се изкажа и аз за трите дами от снимката. Интересни предположения, но според мен няма да е нито една от трите. Макар да съм за Есра Билгич, прекрасна актриса е. Тази година с нея гледах един филм и един сериал и наистина е много добра, но тя не снима ли от години все за платформи на ТВ не съм я виждала отдавна. В тази финансова криза в дизи индустрията не вярвам да сложат двама скъпоплатени актьори в един сериал, видяхме, че тази  формула не  работи, в този случай рейтингите трябва да са доста високи, за да могат рекламите да покрият разходите на сериал. Мисля, че ще е някоя от не толкова популярните актриси, като Бусе, Йозге или някоя съвсем безизвестна. Аз харесвам от тези "по-безизвестните" - Зехра Келечи, Еджем Чалхан, Мерве Нур Бенги - тя може да пее, ако това изобщо е един от критериите им.
Виж целия пост
# 226
Добро утро!
Ставайте да гледате дефилето. И да се почерпите за празника на моята дъщеря. Приемам го и за лично мой празник.


Аз Хазал не си я представям в момента като партньорка. А всички останали докато не ги видя до него ще ми е напълно неясно какво ще се случва. За Хазал поне знаем, че могат да си викат Joy
Виж целия пост
# 227
Добро утро! Coffee

Честит ви празник Гери!
Да ти е жива и здрава дъщерята!
Много щастие и късмет да има!
А на теб, да си жива и здрава,
и да бъдеш най-щастливата майка,
да имаш много поводи за гордост!




И специално за мама
Виж целия пост
# 228
Добро утро,  Момичета 
Гери , Честит празник на дъщеря ти!
Да е здрава, щастлива и успешна!

За партньорката:
Трябва химия, физика и  талант! Simple Smile
Това искам до Чачо....
Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Добро утро!
Гери, идвам за личния ти празник така





Да ти е жива и здрава дъщерята! Да сбъдва мечтите си и да е щастлива, за да прави щастлива и теб!

Интересно клипче с Хазал. Учуди ме, макар че все още не смятам, че може да пее. Но тя има малко груб глас и начина,  по който изпя песента наистина ме учуди.
Аз също залагам на чисто нова партньорка!
Албенааа, добре си се включила! Наминавай по-често! Hug
Желая ви прекрасен ден!
Позитивно утвърждение за деня


Виж целия пост
# 230
Добро утро, момичета!
А, какво съвпадение и моята дъщеря има рожден ден, Гери.
Да са ни живи и здрави дъщеричките и много да ни радват!💕
За  сега ви черпя с кафе, после с нещо друго.

Пожелавам ви прекрасен и пълноценен Вторник, мили дами!
Виж целия пост
# 231
Албенка, направо ме попари, аз толкова си я харесах външно! Ама то голямо значение има и партньора, не всеки с всеки си пасва, само Серенай съм я виждала да има химия с всичките й партньори.
Бени, четох, че вашия сериал ще завърши със стотният епизод....има ли потвърждение?
Колко серии ви остават още?

Чачо е 5-ти в дневния ред



Виж целия пост
# 232
Гери, Ели, да са ви живи и здрави дъщеричките, и много успешни!



Днес от БНТ1 - цветът, който ще виждаме навсякъде през 2025г. е  "мока мус" със всичките му нюанси.
Като гледам Чачо  от сега е в модния цвят на 2025

Виж целия пост
# 233
Благодаря на всички!

Ели, и твоята дъщеря да е жива и здрава. Да има смелостта да следва пътя си!
Виж целия пост
# 234
Елиии, жива и здрава да е дъщеря ти!
Честит ви празник!
Много късмет и успех за радост и гордост на мама!
И ти да бъдеш жива и здрава да се насладиш на всичко това!

Виж целия пост
# 235
Ех,че ни е празнична днес темата!
Ели, честит празник и на теб, и твоето прекрасно момиче! Да е здрава и щастлива и да следва мечтите си!
Поздравявам ви и двете с Гери с това стихотворение.
Мое малко момиче,
моя малка жена,
мое диво кокиче,
победило снега,
продължение мое,
смисъл мой и мечта,
смях на устните твои –
полет в мойта душа.
Господ -знам- ме обича,
щом те даде на мен,
мое диво кокиче,
мой бял утрешен ден.
Усмихвам се с очите влажни
и топло ти благодаря,
че дишайки ме правиш важна,
че ти си мойта дъщеря!
Мадлен  Алгафари

Виж целия пост
# 236
Ох, Нези, колко е красиво, чак ми се прииска и моята дъщеря днес да е родена.

Една красива Дуйгу
Виж целия пост
# 237
Момичета, днес ме завъртяха  ангажиментите, но сега имам малко почивка и минавам да ви видя.
Казват,че щастието обича тишината, но ние вече тишина не щем! Grinning
Искаме да се вълнуваме и да тръпнем в очакване!
Искаме да виждаме тази усмивка всяка седмица!

Остават 8 дни до Коледа

А навън е като пролет!
И една снимка на Айча, от нова фотосесия, която много ми хареса!

Виж целия пост
# 238
Момичета, много благодаря за пожеланията!
Стихчето е много истинско, хубаво и докосващо!
Всички да сме живи и здрави!
Използвам почивката си да ви изчета, много красота и хубави емоции в тази тема има.
Ох, благодаря Ви за мен е страхотно разнообразие. Отивам на lunch 😋

Виж целия пост
# 239
С още едно местенце мръднахме напред.




Някога е имало и такова класиране в ИМДБ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия