Забременели след инвитро - тема 55

  • 30 349
  • 527
# 525
Магнезият май се почва по-скоро от 2ри триместър и АГто едва ли ще пропусне да го предпише.
Виж целия пост
# 526
Забравила съм да спомена че го пия от много преди да забременея и въобще този трансфер. Беше препоръка от психиятърката ми, и от невролог за различни проблеми. Просто си остана. Съгласувано е съотвено и с гинеколожката и с репродуктивната ми, всичко е окей.
Виж целия пост
# 527
Аз също имам подобно течение на хормонална основа, 30 г.с., като тази бременност ми е трета и се различава коренно от предните две, където имах главно по жълтеникаво.
След трансфера, веднага по предписание от продуктивен  - Аспирин протект, Алеракт, Б12, Прегнакеър, Нош-па, Магнезиев диаспорал 400 срещу крампи и запек. 😁😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия