)

и ще прави сватба другият месец. 



понякога заспивам и болката минава.Хубаво е че мъжа ти е успял да ти помогне за Марти.Радвам се че си си починала. 

малко ми е писнало ама ...карай.
Добро утро и от нас.Аз съм се подпалила
,защото бебо нещо е нервен тая сутрин,пък аз съм се разбързала да се приготвяме за консултация.Не сме ходили от 10.01.,защото според педиатърката вече сме големи и няма нужда всеки месец.И при вас ли е така или нашата докторка си спестява прегледи?Ще пиша по-късно какво са показали метъра и кантара.Да ви кажа и аз съм се притеснила какви обувчици ще купим,във всеки магазин си хвалят техните и ми е трудно да преценя.За ПЪЛНА ПРОМЯНА-не че не бих искала да ме бутнат тук-там,ама ме е шубе.PINEAPLLE и Дими вода не пие,много рядко близва по малко.
Мерси на всички мами,които ни поздравяват с добре дошли. 

.Много се надявам ис Миши да е така, но едва ли 


(т.е. малко хапва)
по-късно му давам пак нещо от кухнята и вечер на заспиване отново 


тук много духа и едва ли ще излизаме
Трябвало да се появи между 7 и 9 месец. Ако нямало такъв белег, трябвало наново да се поставя Манту. При вас как е положението? 
както и на другите мами, които все още кърмят 
какви да са. Имаме едни, но тях ги ползвам само да му топлят на крачетата, а пък са и зимни. Определено и аз съм в чуденка какви да взема за пролетта и лятото, че те тогава децата ще искат да ходят и трябва да е нещо леко и удобно. Мамите със стаж да дадат съвети как са процедирали с първите деца 
. Айде и ние след малко хващаме пътищата.. Хубав ден
. 


. 

Преди време готвенето ми харесваше, но сега нямам време. Пък и за да направя нещо се въртя един час в кухнята, цапам сто чинии и съдинки, после това всичко трябва да се мие, айде пак висене на мивката.... егати врътнята.... аре нема нужда. Като започне Ени да папа всичко, може би ще започна да готвя. Но засега нямам такива намерения. На мен ми стига да има някаква салата, сирене или кашкавал и съм ок.


ще измисля нещо, дето после ще ме е яд.
Препоръчани теми