МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 6/ "Metruk Adam".

  • 44 690
  • 745
# 450
Суна бълнува името на Ферит. Ферит отново в криза. Ф2:От първия ден и съсипа живота момичето заради теб се бори там. Ф:Приемам го! Не заслужавам нищо и никой и Сейран аз съм един егоист.Абидин не е искал да навреди на никой искал да види Суна и това било птроблема му. Как откачи толкова бе? Жена ти се бори с живота си ако не беше тя щеше да убуеп всички. Абидин не е искал да става така искал да ги сплаши просто но онзи Карам решил на негова глава да прави разстрел.Абидин научи от Гюлгюн ,че Суна е бременна.Ако сега не съм се развикала е само да не станат убийци Ферит и Кязъм.Струваше ли си всичко? Ти стана палач на детето което ще се роди.Съсипи се! Не исках да става така! Гюлгюн му каза да се маха веднага.Гюлгюн излъга ,че влезнала в стаята да си почива.Есмето кръвното и било наред ,но имало проблем със сърдечния ритъм на бебето.Кязъм е благодарен на Гюлгюн за всичко тя казва ,че са семейство и винаги ще са там.Кязъм не може да дойде на себе си и да стои изправен много му дойде.Тя му дава сили и му казва да стои изправен. Кязъм излезна навън тя щяла да провери за Ферит ,че го нямало.Ферит нахлу в къщата им с взлом и ги търси като обезумял с оръжие в ръка.Ф:Къде сте? ще ви убия! избягахте значи...Мамка ти Исак идвам чакай ме! Спомни си ,че каза ,че видял ,че отива при Господарката.Абидин казва на хората на Чичек ,че ще отиде после ,но те казаха ,че не знаят адреса Кязъм го видя и хукна с колата след тях. Гюлгщн го търси като обезумяла. Сестрата търси Ферит ,но го нямат даже и Ифакат. Охраната каза ,че се е качил на колата си и тръугнал а после и Кязъм след това.Халис е сигурен ,че Ферит е в конака на Чичек и прати хората там.Есме и Гюлгщн се успокояват една друга тя скри ,че Кязъм е хукнал навънка да дири Абидин.Ферит отиде в офиса на Исак този с камъните и стреля на месо. Има грешка г-н Ферит.Да ,да къде е онази? ще те пратя при хората ти еййй кажи къде е Чичек.Исак виж сами сме докато кажеш.Нищо не знам кълна се тя я голяма Господарката.Къде са тия? Къде? Кязъм се обади на Ферит и казва ,че ще ги избие всичките Ферит иска местоположение от Кязъм и да не върши нищо.Фееит каза на Исак да си мълчи и да не казва на никого нищо за посещението му.Охраната съобщи ,че Ферит е бил във конака на Чичек и ,че са офейкали.Кязъм и Аби един срещу друг.Абидин иска охраната да се отдалечи.А;ТИ да не полудя бе Кязъм Ага? К:Да.Ще ви изпия кръвчицата ви и ще дойда на себе си.Абидин казва ,че няма проблем да го убие ако Суна ще е жива ,мно нека обеснят на детето му ,че дядо му еубил баща му. Кязъм казва ,че прецакал всичко ,че са дали вилата дори колко е бил привързан към него Ферит и тн...А:Аз не исках да става така.Никой не ме разбира ето тя дойде жената йоято мислих ,че умряла и Суна никой не ме разбра просто исках семейство.К:Първо щеше да си човек.А;Откъде знаех ,че ще стане така аз мога ли да навредя нарочно на Суна? Не ме чуваш нали?И Суна не ме чуваше все едно бях непознат.К:Браво! Браво на моята дъщеря разбрала е що за безчестник си ти. А:Застреляй ме и си върви само да отмине този гняв.К:Не ме интересува дали ще ме убият аз не съм добър баща ,но за децата си...А:Убий ме тогава или отивай по пътя си. Кязъм казва ,че най-голямото му наказание е да знае що за копеле е на Абидин. Абидин се помоли да спре Ферит ще ги убият иначе не иска Суна да остане без баща. Той го излъга ,че им е изгубил следите.Дженгиз - новия е човек който най-много вярва Халис на него.Орхан казва ,че работата е много сериозна.Иска от Дженгиз да бъде сянката на Ферит и човек който да го опази и да не му позволи да се убие.Халис ще се опита да разреши работата без да има пролята кръв.Аз не съм се променял времето се промени... Дж:Разбирам тогава аз ще съм до внука ви нито на него да не се навреди хем и вие да изпълните плана си. РЕКЛАМА

Мога да кажа ,че тези сцени са много добри... Но как някой не се запита какво си говори това момче самичко там?

https://x.com/huyde12/status/1885397119910953024
Виж целия пост
# 451
Хах, превърнаха го в психотрилър.
Виж целия пост
# 452
Халис му казва на Ферит ,че иска да действат с Дженгиз.Халис казва ,че му вярва ,нека свърши с Чичек но ползвайки умът си той каза ,че отива.Абидин казва ,че Суна е бременна на Чичек и Карам. Ферит наистина се чуди дали не е игра и не иска да го спре.Няма проблем разбрах ,че няма да те спра ,н0о ще действате заедно с Дженгиз ти приемаш ли дете? Приемам! Кязъм и каза ,че е намерил Абидин ,но нищо не му е направил заради тях и то знаеш ли ,че той ме разубеди. Ферит иска от Деженгиз да поеме колата ,че имал болки. Есме се тревожи и за изчезването на Ферит да не се случило нещо да не страдала и Сейран за него.Всякаш още лоши новини ще дойдат Кязъм...К:няма да стане нищо! Не се тревожи. Ферит звъни на Кязъм и каза ,че идват да го вземат щял да свърши неговата работа която е започнал.Кязъм казва ,че няма да дойдел щял да се оправи сам Ферит. Хатуч се ядосва на Халис  ,че е докарал Дженгиз той казва ,че е тук да пази Ферит и да обзъпти.Х:Кой е обзъптил тази луда крава ,че Дженгиз ще успее? Ферит ще отиде да разпита ,но Дженгиз казва ,че може да им отнеме време.Дженгиз му казва ,че е прав за Ферит и ,че е мъжко момче да не се тревожи ако има нещо е го предпази.Халидс иска да свърши с тази мъка около семейството си и иска да се договори с Чичек.Гюлгюн не е спокойна за Ферит ,но Хатуч и каза ,че отиват двете в болницата ,че са останали сами всички там.
Виж целия пост
# 453
Айде, финал, че не се търпи.
Виж целия пост
# 454
Ферит намери адреса Дженгиз се опитва да го обзъпти и му казва ,че много хора са минали през ръцете му в неговите очи имало поглед който гледал различно. Гледаш всякаш искаш да се откажеш от живота си.Халис е искал от дженгиз да научи какъв проблем има толкова Ферит.Поиска от останалите да се разпръснат но да не навлизат много навътре.Орхан и Ифакат гледат къща заедно за семейството.Ифакат казва ,че бива ,но всекидневната е малка.Ще наемат къщата.Есме се опитва да успокои Сейран ,че нищо няма да се случи.Моята Суна е много силна зная ,но все пак ако можех да я видя от близо и докосна и да знае ,че съм до нея и я обичам може да се изправи тя и като дете беше така дори и да е будна не ставаше от леглото.Може би ако ако ни усети ще стане на крак.Сейран и казва ,че ще всички ще се изправят на крак и всичко ще е наред. Сейран искаше да влезне при Суна но я хванаха и не успя ,но пак мъчи друг начин.Хатуч плете за племенника чудят се къде е Сейран после се успокоиха ,че може с Гюлгщн да са отишли заедно в кафетерията. Сейран все пак успя да влезне при сестра си.Ние сме тук како всичкиЧ Никой никъде няма да отиде моля те бъди добре.Моля те!Мама е права ти ме усети обещавам ти ще си добре.Како моля те не се мори ние сме тук.- Сейран. Трябва да ти кажа нещо Не мога да умра без да ти го кажа аз направих много лошо нещо.Сейран:Како...Суна: Ферит....С-:Какво търсите тук? Нали казах ,че е забранено? Хайде навън! Гюлгюн чу ,че бълнува Ферит.Ферит буквално е с вързани ръце вечерта ще нахлуят и той се ядосвя защо го е докарал сега като ще нападат вечерно време. Сейран казва на Гюлгюн,че Суна е бълнувала нещо я тревожила споменала е и Ферит.Гюлгюн и казва ,че всичко ще е наред.Брокера се обади на Гюлгюн относно Ифакат и Орхан ,че наемат къща тя поиска адреса.Къщата отново р празна Ферит е бесен на Дженгиз.Халис казва ,че ги е намерил и иска да се приберат удома.Къщата е за цялото семейство ,но Гюлгщн мисли ,че са я наели за тях след като чу от Халис по телефона ,че той е заръчал се успокои.Ферит е бесен буквално и търси всички с викове ,но къщата е напълно празна.Багажите и всичко липсва и се чуди какво се случва.Ферит мисли ,че нещо лошо се е случило със Суна...продължава да издирва всички по стаите ,но не намира никой.Накрая влезна в неговата стая..Ферит 2 отново пред него.Вай бе какви истории и неща тези стени да имаха уста да проговорят ха Ферит Корхан.Свърпи вече ха? Какво ще кажеш?Ферит отиде при дядо си:Помислих,че откачих.Спя ли това какво е? Х:Не спиш просто си на грешно място. Чичек взема вилата в замяна на спокойствието на Корханови.Ферит:Ако трябва ще изгоря тази вила но няма да им дам. Как можеш да направиш това? Тази вила е всичко за теб тя е моето дество младоста ми...Х:Ти нали дойде тук? Всичко беше празно.Аз съм сам без вас в тази къща.Аз не съм вила аз съм уважението на семейството си доверието им страхът си.Докато ние сме заедно всяко място за нас е дом и родно.Хайде младежо помагай да стана! Да потегляме! Ч:Здравей Халис! Добре дошъл във вилата на г-жата.Ферит 2:Хайде моето момче! Хайде удуши я.Хич ли не те е срам? Хич ли? Докара всички толкова голямо семействп до този крах. Халис:Ако мълча има причина нали? Ти не гледай ,че мълча дай ми само малко време.Есме иска да влезне при Суна. Гюлгюн каза ,че Ферит е с дядо си и всичко е наред. Гюлгщн се опитва да я успокои/ Хатуч:Няма да плачеш до моята Суна....Нещо се случи! Нещо се случва със Суна....Какво се случва? Какво?

Песента се пее Събуди се Суна от дълбок сън се събуди...
Хатуч дойде и каза Съболезнования...
Сейран:Како...

Ще има фрагман сега. Реклами има
Виж целия пост
# 455
Виж целия пост
# 456
Ферит 2 ми е наслада за очите бога ми...


Виж целия пост
# 457
Много ти благодаря за превода Диди! Flowers Hibiscus

Излезе трейлъра за 93-ти епизод Rolling Eyes

Виж целия пост
# 458
Много ти благодаря за превода Диди! Flowers Hibiscus

Излезе трейлъра за 93-ти епизод Rolling Eyes


93еп / 1

Халис:Ще пазя семейството от теб ли или от Госпожата?
Ферит:Какво говориш ти дядо? Кога стана такъв човек?
Есме:Аз няма да загубя още едно дете.
Ферит: Снахо виж това няма оправия.Сейран...
Ифакат:Във вилата е.Искаше да се изправи лице в лице с Госпожата.
Есме:Вие я поставихте в това положение не прощавам и двама ви.
Карам:Може би ще стане причина за нещо хубаво.
Ферит:Първо на дядо а после на Сейран ще им разкажа всичко.
Халис:Кой от синовете си ще пожертваш Чичек?
Чичек:Синовете ми!
Дженгиз:Господин Ферит ще научи.
Халис:Докато не дойде времето не трябва да знае.
Суна:Или това дете ще те мисли за умрял и ще живее с мен или по добре да умре от колкото да има баща като теб.

Виж целия пост
# 459
Здравейте, момичета!


Цитат
  📈 Рейтинг за петък, 31 януари 2025 г

СериятаYalı Çapkını загуби 0,13% общо и 1,05% в AB. Падането в AV е невероятно болезнено, всъщност проектът на продуцента Onur Guvenatam загуби половината от аудиторията си в тази категория и въпросът за оцеляването му стана много остър. Остава да се надяваме, че задграничните продажби и специалната връзка между продуцента и канала няма да позволят на ръководството на Star TV да завърши сериала точно сега.


Виж целия пост
# 460
Въпрос с повишена трудност...
Шизофреник ли е Ферит?



https://x.com/Soumertt/status/1885584797906489671

Еми , Heart
Виж целия пост
# 461
Цитат
Холивудско изпълнение, той заслужава всички награди 👏🏻
Той изживя ролята, без да играе изключително представяне 🪄🎩
#MertRamazanDemir 
Виж целия пост
# 462
Побиват ме тръпки от този поглед към надписа :Край на играта.
Благодаря ти Еми ,че не се стърпя.

Прекрасно видео от Лика

https://x.com/uzaktaniyi/status/1885462050857505090

https://x.com/uzaktaniyi/status/1885666389152649653

Виж целия пост
# 463
Дидко 🌻по тия признаци и състояния има шизофрения.
Рейта много е паднал но му се вижда края.. Да видим Кралят на Онурката как ще стартира нали пак е по книгата на аман психоложката по действителен случай. Ще е пак психо..
Не вярвах но " Бездомните " се задържа засега.
Виж целия пост
# 464
Новости от патрона Wink



Компанията се намира е Едремит.





От Али.

Стори на Мерти



Извод ах този тенис...
Tенис клуб Афродита

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия