Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 62

  • 75 691
  • 727
# 675
Аз съм с една бяла леща по Мики. Със смесени чувства съм, твърде млечна ми идва май. Но аз и норвежката гъбена супа не харесвам особено, по същата причина.
Виж целия пост
# 676
Баница и шницел с гарнитура:



Виж целия пост
# 677
Бухти


Баклава


Боб със зеленчуци по мексикански
Виж целия пост
# 678
Супа със свински уши по рецепта на Супичка (нейната е с крачета и уши, моята само с уши). Чудесна!
Виж целия пост
# 679
Виенски шницел с домашни кьопоолу и туршия

Супа със свинско и зеленчуци

Хубава вечер и спокойна седмица!
Виж целия пост
# 680
Кюфтета със задушено червено зеле и  ябълки по немска рецепта.

Чаудър с пилешко и топено сирене.

Пиле жулиен.

Пилешко и броколи със сметана за готвене.

Сьомгова пъстърва.

Агнешко дробче с лук.

Салата с червено зеле.

Салата разядка с червено цвекло, яйца, лук и сельодка.
Виж целия пост
# 681
Вчера имах рожден ден - юбилей. Направих си торта Династия.
Виж целия пост
# 682
Стефина, честит юбилей! Да си здрава, щастлива, обичана! Чудесна торта си направила. Heart

Ох, с тези бухти дето ги пускате през два дни ми късате сърцето. Heart Eyes

Домашни сандвичи със студено печено пуешко филе, червено зеле и сос


Пакери с телешко рагу и гремолата. Мноооого вкусни! Heart


и пикантна млечно-орехова разядка
Виж целия пост
# 683
И едни нощни напукани сладки, но без пудра захар



П.п. Искам на гости при Муми и Стефина! Heart Eyes
Виж целия пост
# 684
За кафето
ШОКОЛАДОВА БИСКВИТКА С ЛЕШНИЦИ - CHOCOLATE HAZELNUT CRUNCH COOKIES
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2025/02/chocolate-hazelnut … unch-cookies.html
Виж целия пост
# 685
Стефина, добре дошла в клуба! Да си здрава!
Пекох пилешки филета, които се получиха възсухички и поправих с импровизиран сос.


Получи се много свежо с гъби, лимон и праз.
Виж целия пост
# 686
ЧРД на Стефина, страхотна торта!

Домашните наденички на мъжката Туна с картофки и сирене



Салата печени чушки с чесън и копър



Домашни франзели с квас

Виж целия пост
# 687
Бях рожденичка..и за празника приготвих Кето торта Гараш.
Украсата е празнична и цветна и различна от оригинала.


ММ ме поглези с останалата част от менюто.


Свински късчета на тиган,много крехки са се получили.
Шопска салата с червен маринован лук.

За основно- Свинско печено на фурна с бира и грейви сос и гъби.

Благодаря на Мики за споделената рецепта.
Бързо възстановяване на Бени и Фатална!
Поздрави на празнуващите!
Хубав спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 688
Кавърма със свинско по Лора Найденова
Виж целия пост
# 689
Стефина, Дороти, бъдете честити! Много щастие ви желая! Чудесни торти сте показали!
За да поздравя рожденичките, Стара снимка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия