Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са обичайните признаци, които жените изпитват преди раждането?
Какви са различните признаци, които подсказват на жените, че е време да отидат в болницата?
Какви са различните преживявания на жените с времето, което са чакали преди да родят?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са обичайните признаци, които жените изпитват преди раждането?
-
Какви са различните признаци, които подсказват на жените, че е време да отидат в болницата?
Жените изпитват различни признаци, че е време да отидат в болницата. Те включват изтичане на водите, падане на тапата, засилени контракции и болки. Някои жени могат да почувстват дискомфорт или дори контракции през нощта, докато други може да изпитат болки като предменструални спазми. В някои случаи раждането започва по време на разходка или дори в ресторант.
-
Какви са различните преживявания на жените с времето, което са чакали преди да родят?
Опитът на жените преди раждането варира значително. Някои жени са чакали по-дълго време, като например една жена, която е чакала 12 часа, докато други са родили много бързо, само след няколко часа. Освен това има случаи, когато жените изпитват болки и контракции през цялата нощ преди раждането на следващия ден.
-
Какви са различните начини, по които започва раждането?
-
Какви са признаците, че раждането наближава?

.леко ме сряза ниско долу все едно ,че ще ти идва но необърнах голямо внимание на това.болките продължаваха на голям интервал от време , реших да започна да ги засичам.обадих се на майка ми да и кажа че имам леки болки и дали са от това че съм се претоварила от чистенето ,но тя ми каза че едвали е от претоварването а по скоро май е дошъл момента.реших да си легна малко да си почина пък знаеш ли можеше да ми мине ,и наистина поспряха като чели,
но по късно пак започнаха.вечерта когато мъжът ми се прибра хапнахме едно хубаво .взех си един душ и чак тогава тръгнахме за болницата.когато отидох бях с 4 см.разкритие ,приеха веднага и след 3ч.родих много леко.пожелавам ти леко и безпроблемно раждане
.успех
и ми стана много бързо ясно какво следва
Отидох на контролен преглед 5 дни преди термина и доктора ми каза , че ако не родя през нощта , да отивам направо в болницата на следващият ден
. Към 24.00часа усетих лека болка ниско под корема, помислих
, че ми се ходи до тоалетна и отидох, след час отново същата болка и аз пак в тоалетната , след час отново...
. На сутринта към 8.30ч. вече разбрах, че това са контракции, през цялата събота имах болки ниско долу и в кръста, към 21.00ч. ме закараха в болницата
Докторът не можа да повярва. Аз бях най-щастливата майка с най-хубавото бебе на света