💪 Игри на волята България - В очакване на сезон 7 (2025)

  • 127 775
  • 1 200
# 285
Ужас, не им давайте такива идеи, Сърчаджиева според мен въобще не става за водещ. Дано не им хрумне да я набутат за следващия сезон, Ралица и Павката ще си бъдат супер екранна двойка.
Виж целия пост
# 286
Е значи Павел все пак намаза от цялото мъчение в изолатора  Grinning
Виж целия пост
# 287
Е не заради изолатора. От всички там самo той е бил тв водещ (че и в национален ефир). Говори и пее на УЪ вместо Л, но… преживява се. “Сърцата ни са уъвски”) Grinning

Виж целия пост
# 288
Георги от ИВ4 с опити да готви.



Денислава от ИВ5 - гост на финала на Мис Плюс Сайз 3
Виж целия пост
# 289
Не че има голям интерес ама да анонсираме официално, че от 17.03 понеделник по НОВА (предполагам от 20:00 ч.) ще излъчват новите Турнири на волята.
Може би един епизод ще е посветен на един дуел или макс два. Защото нали битките ще са няколко (явно всяка с различни компоненти).
Виж целия пост
# 290
https://www.flagman.bg/article/344609  Днес в Бургас е имало пресконференция. Няма да има пъзели, всички десет ще участват в всички градове и накрая, този с най-много победи печели кола( не кока, тип превозно средство) 😀        
 

Виж целия пост
# 291
https://www.flagman.bg/article/344609  Днес в Бургас е имало пресконференция. Няма да има пъзели, всички десет ще участват в всички градове и накрая, този с най-много победи печели кола.    
 


Ами, ако някой предпочита пепси Trollface
Виж целия пост
# 292
С приятелка си купихме билети за турнира във Варна 22.03. Ще разказвам после😀
Виж целия пост
# 293
Как да има пъзели, никой не му се виси до посред нощите Joy
Виж целия пост
# 294
https://www.flagman.bg/article/344609  Днес в Бургас е имало пресконференция. Няма да има пъзели, всички десет ще участват в всички градове и накрая, този с най-много победи печели кола.    
 


Ами, ако някой предпочита пепси Trollface
Ами, да си се вози на пепсито, ние ще си се возим на колата. 😂 ( допълних поста).
Виж целия пост
# 295
Да пуснем залози за победител тук,  в темата?
Виж целия пост
# 296
Ми да пуснем ако се направи анкета.
Щом чух билети си рекох - е язък, няма да има онлайн.
Sad

Хахаха, Ралица гордо заяви че "наградата е чисто нов автомобил".
И сега да ви питам - някой чувал ли е за шоу където наградата е употребяван автомобил???

Въобще тия суперлативи - много голямо, велико, нечувано ... знаем ги, дет' се вика сърбали сме им попарата.
Виж целия пост
# 297
Хахаха, Ралица гордо заяви че "наградата е чисто нов автомобил".
И сега да ви питам - някой чувал ли е за шоу където наградата е употребяван автомобил???
.   Да чували сме, даже сме и виждали, даже и не запали. 😂😂😂 Едно Ферари с цвят червен....

Виж целия пост
# 298
Записах се отново в темата ,само заради турнирите ,които ще ги излъчват всеки понеделник ,та да ги коментираме "любимците ни",няма как Joy
Виж целия пост
# 299
Да пуснем залози за победител тук,  в темата?
Един глас за Андрей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия