Обсъждане на имотни обяви - 37

  • 49 019
  • 784
# 210

Това абсолютно няма как да е реална обява Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Това заради паркоместата, нали са единствените 2 там 😁😁😁
Виж целия пост
# 212
Това искрено ме разсмя! В Манастирски Ливади! 😂
Виж целия пост
# 213

Това абсолютно няма как да е реална обява Simple Smile
Ама има открит басейн, СПА и фитнес. Дали влизат в цената не уточняват. 😃
Виж целия пост
# 214
Майтап си правят с таз юск-а спалничка:-)
Виж целия пост
# 215
според мен са обявени, за да се вдигне цената на квадрат в квартала. Някой нарочно ги е публикувал такива - явно ще се търси кредит за големи апартаменти. В този комплекс има още няколко обявени на подобни цени.
Виж целия пост
# 216
Шести етаж, а на едната снимка има трева като , че е на партер?
В нормалните държави банките оценяват на цена на кв/м на изповядани сделки, не на цени мечти и силни чувства. Много лесно се избягва това с фалшивите обяви.
Виж целия пост
# 217
Този е тотално изкукуригал.
Виж целия пост
# 218
И брокер се възмущава даже от обявата, но защото бил колега , който не иска да дели😂😂
https://www.instagram.com/stories/nikolay_realestate_broker/3552 … 4eXNjZXY5MHV2NA==

Аха и да стигнем французите
https://www.instagram.com/reel/DFI1CqcMmJX/?igsh=YXQ1b2lteWt0dG5u
Виж целия пост
# 219
Генериране на спекулативен интерес.
Виж целия пост
# 220
Simple Smile И аз мисля, че вдигат цената на квадрат за такъв тип апартаменти в квартала, за да повлияят на оценката.
Виж целия пост
# 221

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d173763740591085&slink=bm0sbt&f1=1
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d172742746354795&slink=bm0sbt&f1=2
1,5 милиона за 80кв. в центъра на Париж или 120кв. в Лозенец...догонваме ги. Smile
Виж целия пост
# 222
Здравейте. Какво мислите за тази обява в Младост 2.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b16524419978400 … mp;f1=1&fe7=1
Като че ли не е привлекателна, защото е отдавна на пазара, но според мен има потенциал да се преустрой в 3стаен с допълнителни средства. Защо никой не се е навил да го направи?
Дори и високите тавани тип купол могат да се снишат и приравнят, за да изглежда нормален етаж.
Виж целия пост
# 223
Защото терасата е огромна. Това, на практика, е цена за 50-60 квадрата чиста площ. Никак не е евтино. Води се ателие. Почти няма стени, само прозорци. Вероятно е да е студено през зимата, жега през лятото.
Ще иска солидна инвестиция да се направи на двустаен с вътрешно прераждане, да не говорим за тристаен, ако изобщо тази тераса по НА е към ателието, а не е обща част.
Виж целия пост
# 224
Явно тази цена идва висока за 40-50 квадрата ателие на последен етаж в Младост 2. Плюс допълнителни разходи за преустройство.
писали сме заедно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия