Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 72

  • 35 636
  • 749
# 675
За много години, момичета! Здраве, здраве и здраве Kissing Heart

Виж целия пост
# 676
За много години,момичета!!!! Heart
Нека 2025 бъде една от най-незабравимите в живота ви,изпълнена с много красиви спомени.
Прекрачихме прага на Новата година в групата с чаша в ръка и с хубава новина.Дано така да ни върви в предстоящите месеци.
Виж целия пост
# 677
Амджата не изпуска нищо! 🤘

🧿🤍🪬♾🧄
Виж целия пост
# 678
Честита Нова Година 🤍

За трети път за щастие го качвам, но ни се връзва с корицата, дали да не го ползвам за следващата тема Joy

Виж целия пост
# 679
Не разбирам снимката
Виж целия пост
# 680
Изпратих гостите,най-сетне Kissing Heart ,но сутринта,докато всички спяха,се затворих в трапезарията с лаптопа,луда жена...и изгледах 89 епизод.Еми епизода не е толкова лош,колкото очаквах,разбира се без последната сцена.Да,Ферит не се държа добре със Сейран,дори беше груб в неговия си стил,не го оправдавам,но е силно наранен от всички,но въпреки това,не останах с впечатление,че не обича Сейран.Грешката на Сейро е,че никога не се доизказва,ми кажи му истината бе момиче,изкрещи я,но серии да има,панаир.Така...Суна,Суна,Суна..това е героя който силно ме разочарова,не че съм я харесвала преди де,но си мислех,че се е кротнала и вразумила покрай Абидин.Аз обвинявам изцяло Суна за последната сцена и целувката на Ферит.Тази така наречена"сестра",буквално му се предлагаше.Не оправдавам Ферит,но тя знаеше състоянието му и му дрънкаше,колко бил красив,как мечтаела да му стане булка,кога ще я целуне,кога ще я хване за ръка и дрън,дрън,дрън,Ужас...и стана тя.

Най-гадното е че Берил,постоянно рекламираше точно тази серия,цяла седмица,изумена съм.Мерт буквално се покри,дали му беше гадно или защото е болен,не знам,но поведението на Берил наистина ме учуди,горда ли е?Приятелка ми сподели,която гледа турски сериали от години,не знам вярно ли е,че мъжът актьор,няма право да отказва сцени,но турските актриси да.Покрай нашия сериал изгледах всички сериали на Афи и единия и филм,ами че тя забременя от огъня в камината и хващането за ръка във Фазилет,със Чагатай има две леки целувки и толкова...С Мерт се промениха нещата,но всички знаем защо.
Та,притеснена съм от брадата на Мерт,моля се да не доразвият сцената с диванчето и да се мъчим със тайни срещички,глупости и молби на Сейро...
Виж целия пост
# 681

Вижда се кракът Афра и палтото на Мерт, стоят един до друг (то това беше ясно и без снимки). Допълва снимката от корицата, на която са челата на двамата.
Виж целия пост
# 682
Мервето дали няма да ни зарадва и с едно небрежно клипче от закуската например?! 🤗
Виж целия пост
# 683
В ужас съм. Реших да се насладя отново на сериала, но уви. На btvplus го няма вече, а вчера го гледах там. Някой нещо да знае или къде сега може да се гледат сериите от по btv (с озвучение).
Виж целия пост
# 684
В ужас съм. Реших да се насладя отново на сериала, но уви. На btvplus го няма вече, а вчера го гледах там. Някой нещо да знае или къде сега може да се гледат сериите от по btv (с озвучение).

По Voyo.
Виж целия пост
# 685
Мервето,може да са го скастрили Joy не вярвам да посмее..
Виж целия пост
# 686
Честита Нова Година! Бъдете живи, здрави, щастливи и много обичани!
Виж целия пост
# 687
Мервето,може да са го скастрили Joy не вярвам да посмее..

А според мен нарочно качиха това стори. Много добре знаят, че хората чакат да видят дали празнуват заедно.
Виж целия пост
# 688
А освен на Voyo?
Виж целия пост
# 689
И аз се чудя Мерве нарочно ли го качи или без да иска. Но е факт, че друг път качват един куп снимки, особено ако са с Афра, сега има 10 снимки на масата от различни ъгли Joy
То беше ясно, че са заедно така или иначе, аз се изненадах, че са с компанията на Афра. Даже се радвам, че не са били някъде сами, за нова година е нормално да купонясваш с приятели Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия