
Направо не мога да повярвам.Не е наддавала толкова от 3 месец май.

, дано ме разберат като поръчвам. 



Но го позадържах аватара, де!
А питаш ли ме, Пепи като започна с "ба-ба", изреди цялата рода и най-накрая беше "ма-ма". Умирах си от яд! 




), втората година поръчах с крем "брюле", а тази - с баварски крем - и двете бяха хубави (е, и по-хубави съм яла(на "Пикадили" примерно), но пак съм доволна от избора)! За Диди пак там ще поръчам. 




Много си приличат, ама пък защо утвърдена певица ще се явява

Честито зъбчееееееееее 

- сватбената ни беше разкошна и от вътре, знам ли с детските как е 

има рожден ден и съм много щастлива
И времето като е слънчево ми е още по-въодушевено

Да бе, там сме, от 6. до 17.
Дядото в4ера купил легло на Милена, остава само да пристига стол4ето zа кола и сме готови
) и беШе раzкоШна, трябва да се пита дали правят и торти с детски фигурки, но мисля 4е в каталога йм бях виждала такива (помня ли
тогава акъла ми беШе съвсем друг
) Пък приятелката на баЩа ми е управителка на Сандор и Делфина, та може и от там да се поръ4ва неЩо, техните торти са съЩо 4удесни 
Добре 4е подхванахте таzи тема, 4е и аz съм в 4уденка, та иzполzвам да ви питам. Вие каква торта Ще направите, една с продукти, които сте въвели та да яде и рожденника/ни4ката от нея, или той/тя само Ще я гледа, zаЩото е със сметана и яйца примерно?

)
, да те слуШа и глеzи
Препоръчани теми