На мен home office ми беше много мъка в началото, с първокласник през 2020та и нова работа, но след близо 5 години вече не искам да чувам за офис повече. Голямото дете е доста недоволно от това положение, защото сме постоянно вкъщи, а на другите деца родителите им не работели от вкъщи.😀
)) Та той се спука да се хвали и се оказа, че той единствен ходи сам на училище от целия клас. Хич не се радвам да съм най-смелата (безхаберна) майка, но, щом си дал привилегия веднъж, няма как да я вземеш обратно. Странното е, че в малкото ни градче наистина масово ходят сами децата... Изобщо, единствената радост на моите деца е да правят нещо без нас...Лятото за сефте пуснах пред бунгалото без мен децата да играят на морето, докато изчистя преди тръгване, че бях сама с тях. Баткото звъня на двете баби и на баща си да се хвали как били сами и той се грижил за брат си. Малкият 5 годишен не ми дава да му мия очилата, а първокласникът отказва да обуе регенхозен при проливен дъжд, защото ние с баща му не носим. Аз обмислям трето дете, защото явно първите две са отгледани.
Препоръчани теми