?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 918
  • 11 425
# 1 140
Непромокаем протектор за матрак го пусках в сушилня на програма за екстра сухо пране. Не започна да пропуска, не се развлачи, а го перях и сушах често. Може би зависи и от качеството на самия протектор. Моят/нашият е dream on. Вече не ползваме, защото мъжът ми по магически начин спря да се поти 😄 Остаряваме май 🙂
Тета, много благодаря!  Много полезна информация! Точно А. за бяло прави белите дрехи толкова бели! И не ги изтънява, или поне аз не съм усетила. Спирали са ме жени да ме питат с какво пера. Случвало ми се е да искам да купя даден препарат за пране, но заради липсата на информация да не го направя. Та сега знам за какво да гледам на етикетите. Хубу, че имам лупа с учеличение 60, че тея ситни букви дори с очилата не мога да ги разчета 😄
Виж целия пост
# 1 141
Протектор Не пускам в сушилня ако има знак да не се суши и ако има покритие като промазано отдолу.
Бялото пране много зависи и от пералнята. Пералните освен енергийни класове имат и класове на изпиране.
Праховете по принцип съдържат избелващи частици, течните препарати нямат и за това често пералнята се вмирисва. Капсули ползвам аз.
Виж целия пост
# 1 142
Непромокаем протектор за матрак го пусках в сушилня на програма за екстра сухо пране. Не започна да пропуска, не се развлачи, а го перях и сушах често. Може би зависи и от качеството на самия протектор. Моят/нашият е dream on. Вече не ползваме, защото мъжът ми по магически начин спря да се поти 😄 Остаряваме май 🙂
Тета, много благодаря!  Много полезна информация! Точно А. за бяло прави белите дрехи толкова бели! И не ги изтънява, или поне аз не съм усетила. Спирали са ме жени да ме питат с какво пера. Случвало ми се е да искам да купя даден препарат за пране, но заради липсата на информация да не го направя. Та сега знам за какво да гледам на етикетите. Хубу, че имам лупа с учеличение 60, че тея ситни букви дори с очилата не мога да ги разчета 😄
Ооо.етикетите на перилните препарати надписите.са написани толкова дребно.
Виж целия пост
# 1 143
Сушилнята не е проблем, ако е с термопомпа и настройката е за синтетика или скиорски екипи. Аз обаче не суша, защото силната центрофуга може да ги развали, а без нея направо текат. Затова простирам на сушилката и съхнат много бързо.
Виж целия пост
# 1 144
Търся хубав спа хотел или комплекс по цялото протежение в участъка Казанлък-Пловдив. Ол инклузив. Нищо не намирам освен един в Казанлък, който е грандомански и не ми е по вкуса
Имам половин час да намеря.
Гранд хотел Княз Павел
Виж целия пост
# 1 145
Забавено плащане на Здр. вноска от 2023г., направено плащане този понеделник. Кога ще е изчистено задължението в Нап?
Виж целия пост
# 1 146
Забавено плащане на Здр. вноска от 2023г., направено плащане този понеделник. Кога ще е изчистено задължението в Нап?
Декларация към НАП подадена ли е?
Виж целия пост
# 1 147
Забавено плащане на Здр. вноска от 2023г., направено плащане този понеделник. Кога ще е изчистено задължението в Нап?
Декларация към НАП подадена ли е?
Да.
Виж целия пост
# 1 148
До следващата сряда би трябвало да се изчисти като задължение.
Виж целия пост
# 1 149
Настолна лампа. Пише, че е за 40W. Ако сложа крушка от 60W какво ще стане?
Виж целия пост
# 1 150
Може нещо да се разтопи, особено ако има пластмаса около фасонката.
Виж целия пост
# 1 151
Сложи лед крушка ...
Виж целия пост
# 1 152
Не е хубаво да се слагат по-мощни крушки. Ако абажурът е стъклен може да се пръсне, ако ли не, нещо ще се стопи или запали. Най-добре сложи лед крушка и ще си рахат - може да свети и като 100 вата, но мощността ще е много под ограничението.
Виж целия пост
# 1 153
Колко на брой са възможните уникални комбинации в код с 6 символа, като символи могат да бъдат всички букви от английската азбука и всички цифри от 0 до 9?
Предполагам има формула, но не я знам.
Виж целия пост
# 1 154
Аз не знам, но чат гпт каза 36 на 6-та степен или 2 176 782 336.
Някой да каже дали е вярно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия