?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 777
  • 11 425
# 1 275
Ръчно си разпределяш ватата. И следващия път го слагаш в торба за пране, на не повече от 600 оборота.
Виж целия пост
# 1 276
При мен не се получи по никой начин с ръчно разпределяне, нито при повторно с топки.
Стигнах до извода, че е от некачествено изпълнение и / или материали. Защото при други подобни такъв проблем не се получава.
Виж целия пост
# 1 277
При мен не се получи по никой начин с ръчно разпределяне, нито при повторно с топки.
Стигнах до извода, че е от некачествено изпълнение и / или материали. Защото при други подобни такъв проблем не се получава.

Такова е и моето мнение.

Просто некачествени дрехи се произвеждат последните години. Масово.
Не знам кой мозък е решил, че свободна вата ще стои където й кажеш. Вместо да сложат не свободностояща вата, а вата която е като плат...
Виж целия пост
# 1 278
Така е.
Имам 2-3 якета на които ватата е все едно топ матрак вътре - плътен и равномерен пълнеж. Нищо им няма, не са нужни и топки при пране.
Но поне при мъжките якета, този тип са по-рядко срещани от другите.
Виж целия пост
# 1 279
Пробвай да го пуснеш на кратка програма някаква, колкото да се намокри и на ниска центрофуга след това. Сложи омекотител.
Виж целия пост
# 1 280
Пак да благодаря. Харесвах си го, вталено и прекрасно. На Esprit. Не е кой знае какво. Нищо де, сега е шушляче.
Виж целия пост
# 1 281
Йетел..даже едно съобщение ми бяха таксували като два броя защото надвишаваше броя символи.
Това го правят всичките оператори в цяла Европа.
И символите които на са на латинцица т.е. от ASCII таблицата се броят за два.
Виж целия пост
# 1 282
разтягай ватата на ръка. пипкаво е, но май това е единственото сполучливо решение.
ще се виждат пролуки, но ...  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 283
Някой, който има тази чугунена тенджера от Лидл, може ли да ми каже на кутията ѝ колко литра пише, че е? Че имам такава, но не е при мен и не мога да видя, а не помня с точност.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 284
Йетел..даже едно съобщение ми бяха таксували като два броя защото надвишаваше броя символи.

Това го правят всички и винаги е било така.
Виж целия пост
# 1 285
СМС-ите излизат в пъти по-скъпо от разговорите. Но никой не забелязва това.
Виж целия пост
# 1 286
Срам не срам ще питам. Тръгнах за телевизор. Сама. Нищо не разбирам. В общи линии купувам бързо техника. Като една типична жена се заглеждам по външния вид на стоката. Тръгнах си с телевизор за 1200 лв с марка ТCL. За по-малко пари можех да взема и Самсунг, но този имаше много по-ярка картина от останалите. 4к или нещо подобно прочетох. Близките ми ме пукнаха от подигравки, че това било все едно да купя за 100 к Форд. Някаква свръх глупава покупка ли съм направила, защото махнах фолиото от екрана като го свързвах и даже няма как да го заменя вече
Виж целия пост
# 1 287
Колко инча? С колко гаранция? Кой модел? Какъв звук?
Иначе 4К е добре.
Виж целия пост
# 1 288
Пиши в темата за тв..ще те консултират добре там.
Виж целия пост
# 1 289
Нали си доволна, вероятно е с гаранция. Гледам, че телевизорите ТСЛ са с добри ревюта, близките ти да си гледат работата, по-уверено я карай!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия