?Въпроси всякакви? (2025 г.)

  • 475 682
  • 11 425
# 1 440
Известяват те за по- ранен наличен час за преглед. Което при светила, за които се чака по над година за преглед, е единствения начин да си смениш часа.

А какво е предимството, ако имаш платен абонамент за superdoc? Аз имам най-нормална безплатна регистрация.
Виж целия пост
# 1 441
За семейният абонамент на ютуб премиум пише,че трябва всички да сме в едно домакинство. Това би ли могло да се провери някак (примерно да трябва да сме с едно айпи) или мога да си го разделя с приятели без проблем?
Споделям с приятели и роднини. Трябва да сте в една държава.
Виж целия пост
# 1 442
До Англия може да се пътува с лична карта, нали? Нужен ли е задграничен паспорт?
Виж целия пост
# 1 443
До Англия може да се пътува с лична карта, нали? Нужен ли е задграничен паспорт?

Не, не може. Нужен е паспорт.
Виж целия пост
# 1 444
Не само е необходим паспорт, а вече и виза:
https://www.gov.uk/guidance/apply-for-an-electronic-travel-authorisation-eta
Виж целия пост
# 1 445
До Англия може да се пътува с лична карта, нали? Нужен ли е задграничен паспорт?

Не, трябва паспорт , а от март и електронна виза.
Виж целия пост
# 1 446
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1 447
От 2 април 2025 г. Документи може да се подават от 5 март 2025 г.
Според буквояди, не е виза, а електронно разрешение  за пътуване🤪 Ако трябва да сме обективни, наистина не е виза (там целта и редът е различен), а разрешение, с което събират пари.
Виж целия пост
# 1 448
Съгласна съм, обаче на сайта на Британското посолство са го написали "виза", затова и аз така му викам:
Виж целия пост
# 1 449
А документи за задграничен паспорт за дете може да подаде единият родител, нали? Аз съм болна и не мога в момента да излизам, но баща и може да и пусне поръчка
Виж целия пост
# 1 450
А документи за задграничен паспорт за дете може да подаде единият родител, нали? Аз съм болна и не мога в момента да излизам, но баща и може да и пусне поръчка
Не може, трябва и двамата родители да присъстват или с пълномощно. Един може да вземе готовия паспорт
Виж целия пост
# 1 451
Съгласна съм, обаче на сайта на Британското посолство са го написали "виза", затова и аз така му викам:
Скрит текст:
Те си имат визи.
И за мен "виза" е общоизвестно и популярно (и упорито го употребявам за тази новост), но е факт, че е разрешение, защото процедурата е съвсем различна. Все още не знам дали ще отказват разрешение. Това ми е интересно.
Следя обстоятелствата, защото сега хващаме последния самолет преди разрешителните, а посоката ни е любима.
Виж целия пост
# 1 452
А документи за задграничен паспорт за дете може да подаде единият родител, нали? Аз съм болна и не мога в момента да излизам, но баща и може да и пусне поръчка
https://www.mfa.bg/bg/embassyinfo/united+kingdom
https://consulatebg.eu/home/passport
Виж целия пост
# 1 453
До Англия може да се пътува с лична карта, нали? Нужен ли е задграничен паспорт?
Паспорт и виза. Издават се електронно но са вързани към паспорта. Ако ще пребиваваш там, за летището само паспорт е достатъчен
Виж целия пост
# 1 454
Някой да е гледал "Веществото" с Деми Мур и "Напълно непознат" с Тимъти Шаламе ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия