Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 81 382
  • 2 359
# 120
Добро утро! Аз идвам на кафето, последен ден почивка за мен. Поне ще видя половин ден щерката.
Виж целия пост
# 121
Здравейте в новата тема и новата година, сборище любимо!

Благодаря за поздравите и пожеланията за мен и домашното ми чудо! Да ви се връща, повтаря и потретва!
Не помня кой попита, но да си кажа. Не сме се оженили на нова година. Събрахме се да живеем заедно на тази дата.
Ден преди това,ако трябва да съм точна.
И да потвърдя големия брой на козите в темата. Simple Smile Днес е моят ден ден.
Кълцам от телефона и не мога да сложа някакви интернет трапези, а и имам усещането,че и вие гледате настрани като минавате покрай ядене.
Черпя само по едно слънчево кафе.

Виж целия пост
# 122
Добре, здрава да си душицо. ❤️
Виж целия пост
# 123
ЧРД, Добри, да си жива и здрава. Ти повеждаш хорото на януарските козички
Виж целия пост
# 124
Щестит рожден ден Добри. Жива и здрава.
Виж целия пост
# 125
Дочетох ви. ЧРД на патерици и на Уми и Алекс. Да сте здрави и щастливи. Това е най важното.

Лайла, мъчно ми е като те чета. Няма ли шанс да го дадеш Това дете на градина? Ще ти светне пред очите.

Мисти, аз знаех от 5 клас какво искам и къде искам да го уча. И?! Завърших отличник на випуска, мемоарът ми беше с mention recherche и доколкото знам е преведен и сложен в поне една университетска библиотека (освен нашата). Дипломната ми работа беше с "аплодисменти на журито". И?! Ми точно нищо. Ако се върна назад в живота ми никога няма да поема по същия път. Твърде много печал и безсънни нощи имаше и определено не си струваше. И на децата ми въобще няма да им вкарвам амбиции. Само да са здрави, щастливи и с късмет
Виж целия пост
# 126
Така е Фил, така е...

ДобрЕ, ЧРД! Да си здрава и усмихната!
Виж целия пост
# 127
Честита да си, ДобрЕ, много здраве, по-малко тревоги!
Честито и на Алекс!

Моят имейл задрънча Grinning
Виж целия пост
# 128
Добри, да си жива и здрава!
На работа съм, а хич не ми се работи.
Щерката си заминава утре, дано няма проблеми с полетите, че са два. Февруари пак би трябвало да си дойде.
Виж целия пост
# 129
Добри, честит рожден ден! Да си жива и здрава!

Алекс, на патерици и на теб ЧРД.

Мисти, хвали си момчето пред него самия. Всичко друго е бошлаф, ама да чуе от теб похвала е важно.
Виж целия пост
# 130
ДобрЕ,ДобринЯ,честита да си!Добрина и щастие да ти се случват,гарнирани с много здраве!
   Мисте,как си?Била съм в твоите обувки,разбирам те!
    Изчистих втория етаж, сега ще сляза долу да видя докъде стигна Генчето,поредна миялна,пералня,аааамха ,стига толкоз боледуване и глезня.Синът и гаджето си тръгнаха ,вече ми е мъчно за него,ама ......
   Трябва да получа по АЕ,служебни неща имам да върша , и утре на работа.Колкото повече лежа,толкова повече ми се лежи.
Виж целия пост
# 131
ДобрЕ, честит рожден ден! Да си здрава! Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 132
Здрава да си,Добри!
Газираха ме с начислената сметка от кабелния оператор.Утре ще ходя да видя какво-що.Междувременно преглеждам другите в околията,да съм подготвена,ако се наложи да дойде време разделно.
Виж целия пост
# 133
Добриня и alex_jp, честити да сте, здрави, обичани и да ви е слънчево.
Пия късно кафе и отивам до спидито. Вече забравих какво съм си поръчвала освен калъф за четеца.

Мистева, аз и сега не знам какво искам да правя. Имам разнородни интереси и умения. Тва, дето го работих и учих толкова години, се оказа греда. И ей ме на, дърто магаре, на 40 и кусур, ма не знае.
Виж целия пост
# 134
Честити да сте, козички! Здрави, щастливи и наспортени! Добре, Алекс!

Опит две за книжката е успешен. Днес са се заработили. След десет дена - нов, прономерован и одокументен шофьор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия