Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Януарска вещерска и спортна

  • 81 386
  • 2 359
# 165
Изпуснах Узито пак.Сири,остави го някой път за по-дълго да му се порадваме-знам,че е хубавец.Ходихме в Мола,нищо не си купих,щото съм станала толкова дебела,че чак не ми се пазарува.Малкото се запъна за някаква тениска на Пари Сен Жермен-в розАво и черно.Гледам етикета-80 евро..Мне,не му дадох да я купи,нищо че парите с които искаше да я купи са от бабите.Но 80 евро за тишърт- как пък не!
Виж целия пост
# 166
И аз изпуснах Узко..

Тръшнахме се всички,и мам сега почна да повръща.Чудно…
Страхувам се за малкото да не почне да повръща насън и да се задави .Спи сега.

Оффффффф.
Виж целия пост
# 167
Бюти, да минава бързо!

Ще ме биете с пръчки, но за още малко само ще досаждам, повторение
Виж целия пост
# 168
Видях го два пъти пък! Фук-фук 😜
Виж целия пост
# 169
Узито е страхотен!Пухкав и миличък,както ги обичам.Хубавец!
Мекичък написах,ама О'Рахаля ме поправи че бил миличък.Съгласих се с него.
Виж целия пост
# 170
Миличък Joy
Само за красота е. Не можеш го гушкаш и галиш.  Ще му изхабиш козината. Определено не знае, че е котка. За нещо друго се има.
Виж целия пост
# 171
Горихме тестовете от миналия срок. Много ми хареса.
За пироман съм родена.
Joy
Виж целия пост
# 172
Вече сме си Фкъщи... за малко.
При това в пълен състав.
Пак за малко.
След като на 31- ви треперих дали Тилката заради мГлата ще излети въобще, на връщане вчера самолетът ѝ беше пренасочен и кацна във Варна. Така вместо като се приберем тя да ни чака, ние по нощите ходихме да си я вземем от летището- извозиха ги с рейс, тя поне успяла да се вреди да е в първия.
Та така с наШта мома- лондончанка. Все натам я тегли нея. Поне супер са си изкарали компанията, ама то туй упражнений за едни няма и 48 часа ми изпили нервичките най- накрая.
И от толкова емоциЙ и неволи не мога да спя, от 4 и нещо съм будна и ми трябва пинимум подобно чашле.


Така де- добро утро!
Спорен да е денят ви!

ПП. Ще претоплям сарми след малко. Не мога да им се наситя. Чудничко ми идват за закуска. Grinning
Виж целия пост
# 173
Добро утро!
От 6ч съм станала, врътнах пералня и пих кафе… настройвам се психически за работния ден.
Бясна съм на шефка и колежки- от 6 броя 4 са болни видимо и се дрогират, но са в офиса да пръскат бацили Imp
Еми вече имам дискомфорт в гърлото и хрема… а в понеделник трябва да съм на ниво.
Добре, Честита да си- здраве, спокойствие и любов ти желая Kissing Heart
Виж целия пост
# 174
Добро утро.
Прити, маска?

Няма мъгла, чудесно.
Спокоен ден.
Виж целия пост
# 175
Да, Мидче, в ГТ се движа с маскя,
и днес мисля в офиса да я ползвам.

Как се Павчо и Принцес Ени ? Heart
Виж целия пост
# 176
Благодаря, ваканция още.
Виж целия пост
# 177
Добро утро!

Днес съм добре пу пу,малкото още спи,но не е повръщал..Мама е зле,но при нея почна снощи..
За жалост маските помагат само да не разпръскваш,но не пазят..
Даже ми се пие кафе.Поне направих едно гладуване след вакханалиите по празниците хаха.
Еее ваканция ^_^ да си почиват децата,и моето така.Ще е тежко в понеделник,още повече,че пристигаме късно в неделя.
Виж целия пост
# 178
Бюти, да е добре малчо днес и да няма повече повръщане! И мама да се оправя!
Вчера звъня баба, че и тях ги е натиснал вируса, а ние бяхме при тях предния ден.. 😑
Добре, жива и здрава да си и все така колоритна! ❤
На мен много ми се спи и съм уморена 😩😩 ще изкретам някак днес и утре връчвам двете деца на ММ и ще спя цял ден!
Виж целия пост
# 179
Сири,не трябва да го галиш,защото ще му увредиш козината,така ли?Или той не дава?Ние нашата много я мачкаме.Доста е дива и поразии ми прави в къщи,ама пък каката умира за нея,голяма любов!
Добро утро!Тези гастро вируси са ужасни-изтръпвам само като си помисля.Бързо оздравяване на болните !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия