Искам да кажа... (226) през ЯНУАРИ 2025

  • 40 147
  • 881
# 30
Мари, честити да са имениците, здраве и късмет.
В Сф е мъгла, отвратително  е. Всичко е във въздуха.
Виж целия пост
# 31
Да са здрави и щастливи имениците на Мари и всички, които имат повод днес! Hug
Виж целия пост
# 32
Добро утро!!!
Ени, благодаря за темата! ❤️
И тук - здраве, късмет, сбъднати мечти, реализирани планове през 2025 г.
Мари, да са здрави и с късмет твоите именици!
Спала - недоспала вече съм с второто кафе.
Много хубаво искарахме вечерта, прибрахме се малко преди 5.
Днес планът е перални, съдове, почивка, но мисля след кафето да се разходя.
Хубав ден!
ПП. Бях с рокля.
Тоалетът ми бе одобрен, получих комплименти.
Една половинчата снимка, но е единствената
Виж целия пост
# 33
Супер сте, Боби.
Маре, честити да са имениците, много да те радват!
Виж целия пост
# 34
Честити да са днешните именици! Много здраве и късмет!
Ние решихме да идем до Бачково,но още нямаме желание и се подбутваме из къщи
Виж целия пост
# 35
Мари, честити да са ти именците! Здраве и късмет да имат!
Чудесна вечер имахме и ние, до 4.00 откарахме. Горката Ина накрая заспа в мен от изтощение. Днес грее слънце и омекна. Моите хора обаче май ще го проспят Simple Smile
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 36
Нека бъде цветна, весела и живописна !!!


За много години, мили мои !
По домашно му бяхме, нормално. Спахме до късно!
Виж целия пост
# 37
Мари, да са ти живи и здрави имениците!
Честити да са всимки празнуващи 🍀

Станахме, осурвакаха ни децата, направих баничка с късмети, всичко си изядохме и сега пак лежим по диваните.
Успях и да прибера украсата. Готова съм за новата година 🙂
Виж целия пост
# 38
Честити именици!
Да са здрави!
Боби, много сте хубави! И роклята много ми харесва.
Виж целия пост
# 39
Ох, забравих имениците!
МАри, здрави да са ти!
Честити да са и щастливи!

Виж целия пост
# 40
Боби, много сте хубави! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 41
Честити да са днешните именици, здрави и щастливи да са 😊!

Боби, супер сте 🥰

Ние тъкмо се върнахме от хижа Здравец, ходихме с нашите и детето. Попързаля се малко, обядвахме и наобратно. На тръгване беше ужас вече от коли, не знам къде ще се сместят толкова хора.
Виж целия пост
# 42
Със здраве да си носят имената днешните празнуващи!
Виж целия пост
# 43
Аз понеже съм на принципа,че който яде кебапчета не пие хапчета,та се се боря с едно такова Wink
Притеглих се сутринта на кантара и не съм качила и грам през празници
Виж целия пост
# 44
Ние се набрънчихме, че като му легнахме - до ей сега. Не знам нощес какво ще правим 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия