Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 12 - януари 2025

  • 81 525
  • 1 720
# 1 560
Аз имам този часовник.
 https://share.temu.com/jWeaYAcgR1A
Не пише какъв му е дисплея,но го имам от Август.Мери кръвно,сверявала съм с апарат,дава леки отклонения.Перфектен за разговори.
Виж целия пост
# 1 561
Аз имам този часовник.
 https://share.temu.com/jWeaYAcgR1A
Не пише какъв му е дисплея,но го имам от Август.Мери кръвно,сверявала съм с апарат,дава леки отклонения.Перфектен за разговори.
Колко е голям дисплея?
Не мога да се ориентирам с тези инчове.
Трябва ми голям дисплей, че вече недовиждам... Simple Smile
Виж целия пост
# 1 562
Има снимка с всички размери в мм – 4,6 см.
Виж целия пост
# 1 563
Вчера съм прекарвала повече от три часа в Тему .... Голяма краста това нещо... Вече се чудя какво да си купя... За си взема купоните... Доволни ли сте от обувките купени от там... Отговарят ли на размерите си?
Виж целия пост
# 1 564
Обувки купувай не от най-евтините. От средната ценова категория съм доволна. Понякога ги намаляват и излизат съвсем изгодно.
От джапанките и домашните пантофи съм доволна също.
Виж целия пост
# 1 565
Да, аз не съм купувала, но баща ми си взе няколко чифта - такива от по 50-60 лв и е доволен.
Виж целия пост
# 1 566
Зависи от конкретната стока. Имам летни - доста прилични. Но пак да кажа - четете коментарите за съответния артикул. Аз винаги започвам от отрицателните.
Виж целия пост
# 1 567
Поръчала съм си сандали, ама още не са дошли.
Виж целия пост
# 1 568
Аз имам този часовник.
 https://share.temu.com/jWeaYAcgR1A
Не пише какъв му е дисплея,но го имам от Август.Мери кръвно,сверявала съм с апарат,дава леки отклонения.Перфектен за разговори.
Колко е голям дисплея?
Не мога да се ориентирам с тези инчове.
Трябва ми голям дисплей, че вече недовиждам... Simple Smile
Ето снимка в см.

Да добавя батерията държи 4-5 дена,но като падне под 50%,спира да звъни.
Виж целия пост
# 1 569
Върна ли се при вас офертата за връщане на 200% кредит? 80 лв макс.
Виж целия пост
# 1 570
Soul Free Пиши ми като ги получиш ... и сподели мнение
Виж целия пост
# 1 571
Да дам отзив и аз за моята поръчка, която дойде с БоксНау, в плик, което леко ме притесни, предвид съдържанието вътре - до колко е читаво..
Та : този сешоар го взех като един от двата подаръка на оферта - ако на някой му трябва - да си взима смело, ок е:
https://share.temu.com/IQlX9rWYHCA

Разбира се, след като избрах "скъпия" сешоар, изборът рязко се смени за др. подарък -само евтинджоси; но си харесах този шал, който е фин и мн ми харесва:
https://share.temu.com/ZbkFmqGKlBA

Дамската чанта яко ѝ личи от близо, че е "китайка", ама ще свърши работа за един летен сезон..
https://share.temu.com/f03Cn4BjYTA

За сладкарите в групата, препоръчвам тези големи накрайници за пош:
https://share.temu.com/1cVrbbqNpKA

И подложки за торти, които са ми малко малки, ама толкоз съм гледала (ще правя по-малки торти Laughing)
https://share.temu.com/7q8omWnkR8A
Виж целия пост
# 1 572
Това според вас сребро ли е, предвид цената?
 https://share.temu.com/C84NIdBDgTA
Виж целия пост
# 1 573
Някой вземал ли си е йога клин от тему?
Непрекъснато ми ги предлага. На снимки изглеждат добре.

Виж целия пост
# 1 574
Според мен, е възможно да е сребро - в крайна сметка те използват много евтина работна ръка и имат повече ресурси. Нищо не го оскъпява.

П.п. впрочем, верижката на детелината днес се скъса (тя е много фина), оплаках се и ми върнаха останалите 6 лв. Опитах се да я поправя, за сега се държи, но не ми вдъхва доверие. Сладка е и е безплатна, но определено беше разочароваща покупка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия