Звездни компромати - Януари 2025

  • 414 638
  • 4 192
# 255
По-интересно ми е кое кара И ДВЕТЕ коли да спрат. Едната (коя?) принуждава другата да спре, дават си знак да ходят да се Wink бият, или как?
Иначе, както писах, собствениците на задната кола с регистратора ги познавам и мъжът според мен е напълно способен да тръгне да "доказва" на пътя пред някого колко оня не е прав и колко не може да кара. Ама все пак - жената от предната кола напада, а и двете коли спират и предисторията не е ясна.
Но Карлос Насар, който е единственият известен от клипа, всъщност не прави нищо компроматно (ако застане между жените, ще го удрят него) и май обсъждането на случката не е за тук, а за някоя шофьорска тема за спорни ситуации, каквато май няма във форума - пропуск...
Виж целия пост
# 256
Новата на Енчев много обикновена, никакъв вкус за облекло. Само усмивката й е естествена и чаровна. Има импланти в гърдите и по лицето леки филъри.
Виж целия пост
# 257
Първата жена на Енчев Милена Пандова беше симпатична, без да блести с красота, но разказваше странни неща за него, как се будела посреднощ и той й оглеждал челото, за да види дали няма нужда от ботокс. Странен човек е, може да изглежда приятен и в същото време тотален психар.
Виж целия пост
# 258
Той още жени ли имал, не знаех.
Виж целия пост
# 259
Той май само за Милена беше официално женен.
Скрит текст:
С Велинова не бяха женени, със сегашната Вера - публично май не са казвали за официален брак. Вера също е разведена и може би не им се занимава със сватби.
Виж целия пост
# 260
Енчев това го разказваше в едно интервю по тв и за Теди .
Виж целия пост
# 261
Теди Велинова никак не е бяла и добра, спомням си в зората на кариерата й, че беше агресивна златотърсачка. И външния вид кореспондираше с този характер.

Не се учудвам Валерия и Биомета да са заедно. Валерия за каузата си с кучетата е способна на всичко, дори и да споделя едно легло с дядо си Ваня.

Господин Ваньо може и изобщо да не иска да споделя легло с някоя жена, така че сделката не е лоша.
Виж целия пост
# 262
Полицейски служители изненадаха с проверка годеницата на Джеф Безос - Лорън Санчес, която беше заснета да се забавлява и да събира тен в компанията на бившия си приятел Тони Гонзалес на суперяхтата на милиардера.
https://life.dir.bg/zvezdi/politsiya-obiskira-superyahtata-na-be … ivsheto-si-gadzhe
Виж целия пост
# 263
Полицейски служители изненадаха с проверка годеницата на Джеф Безос - Лорън Санчес, която беше заснета да се забавлява и да събира тен в компанията на бившия си приятел Тони Гонзалес на суперяхтата на милиардера.
https://life.dir.bg/zvezdi/politsiya-obiskira-superyahtata-na-be … ivsheto-si-gadzhe

Безос си е изрод отвсякъде. Каквото и да му направи тая жена, няма да е достатъчно. Надявам се и сватбата за близо 1 милрд долара да се състои , въпреки новината за яхтата.
Виж целия пост
# 264
Баш за тук си е темата за шофьорската разпра. Аз лично предпочитам да гледам на Насар като на повод за гордост, но средата му не ми изглежда много ок. Видяхте ли, че има и детенце на видеото?

Лили Деп ми е много антипатична, но гледах част от онзи сериал с Week'nd и я намирам за добра актриса.
Виж целия пост
# 265
Полицейски служители изненадаха с проверка годеницата на Джеф Безос - Лорън Санчес, която беше заснета да се забавлява и да събира тен в компанията на бившия си приятел Тони Гонзалес на суперяхтата на милиардера.
https://life.dir.bg/zvezdi/politsiya-obiskira-superyahtata-na-be … ivsheto-si-gadzhe

Безос си е изрод отвсякъде. Каквото и да му направи тая жена, няма да е достатъчно. Надявам се и сватбата за близо 1 милрд долара да се състои , въпреки новината за яхтата.
Защо?
Виж целия пост
# 266
ама какви са тези сватби за милиард, бе?? падам просто
Виж целия пост
# 267
Около НГ в някакво предаване го гледах Насар. Ами той изглеждаше много неадекватно, едвам говореше и през цялото време преживяше някаква дъвка, абсолютно неуважение и липса на всякаква етика спрямо медийна покана, в която е приел да участва.
Виж целия пост
# 268
Полицейски служители изненадаха с проверка годеницата на Джеф Безос - Лорън Санчес, която беше заснета да се забавлява и да събира тен в компанията на бившия си приятел Тони Гонзалес на суперяхтата на милиардера.
https://life.dir.bg/zvezdi/politsiya-obiskira-superyahtata-na-be … ivsheto-si-gadzhe

Безос си е изрод отвсякъде. Каквото и да му направи тая жена, няма да е достатъчно. Надявам се и сватбата за близо 1 милрд долара да се състои , въпреки новината за яхтата.
Защо?

От години го разкостват за нечовешко отношение към служителите му. Там се работи без почивки, дори без право да посетиш тоалетната. Работниците са карани да уринират в шишета, за да не напускат работните си места. И това е само капка в морето. Унизително отношение, унизително заплащане. Безос е един от най-мразените хора в САЩ. Обаче на човека не му пука и си продължава. Пука му на милиардите.
Аз лично го ненавиждам заради това, че заряза съпругата си - жената, която го е издигнала, която е била основния двигател на бизнеса му. Без нея той нямаше да постигне нищо. И я заряза заради някави ку..ветини.
Хората обаче се радват, че Санчес го прави на нищо.
Виж целия пост
# 269
Да бе, някой уринира в шише, сакън да не си изгуби златната работа... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия