Лунна диета - тема 6

  • 21 833
  • 379
# 240
34 часа, успешно мина с няколко ягодки,
кг не мерих, защото съм в пмс
Виж целия пост
# 241
И при мен е така. Почна се с хранително натравяне и от тогава е кошмар. За капак освен,че и по време на овулация и преди цикъл почнах да освирепявам, отиде на кино и кетото. И 80% от месеца ми е болки. Или цикъл или овулация. И като не ме боли нищо успявам да изкарам 24ч и отгоре без храна обаче .... не помага. Не знам какво се случва.  Пълен кошмар е.

Аз добре изчистих на фазата, обаче предишните два дни така се омазах с яденето, че все едно нищо не съм направила. Много тъпо започна да става при мен вече. Преди освирепявах от глад само по време на ПМС, от известно време започна и по време на овулацията да е така. И тъкво започна да правя нещо, и бам - овулация - 1 - 2 дни ядене, като за последно. После пак тъъъкмо направя нещо и бам - ПМС. Това е някакъв ад.
Виж целия пост
# 242
Напомням: 11 юни 2025 – 10:46:06 часа – пълнолуние
Виж целия пост
# 243
Здравейте,да се оплача,че сутринта се теглих,не съм мръднала нито грам 😩
А не съм яла нищо,само чай,кафе,вода,даже спортувах вчера.
Затова днес един банан и малко диня.
Виж целия пост
# 244
Здравейте как мога да намеря меню по дни какво трябва да хапвам. Ще съм ви благодарна за малко помощ. Наскоро прочетох за този метод на хранене. Моля да ме въведете в нещата.
Благодаря ви 😊😊❤🙏
Виж целия пост
# 245
Здравейте как мога да намеря меню по дни какво трябва да хапвам. Ще съм ви благодарна за малко помощ. Наскоро прочетох за този метод на хранене. Моля да ме въведете в нещата.
Благодаря ви 😊😊❤🙏

Да не сте объркали темата? Какво разбирате под меню по дни? Прочетете първа страница, ако все пак питате за лунната диета и успех.
Новолунието този месец е на 25.06 в 13:33, сряда! Чудесно се пада за мен и мисля да направя едни 24 часа.
Виж целия пост
# 246
Позволявате ли си фрешове през лунната фаза,или го карате само на вода?
Виж целия пост
# 247
Позволявате ли си фрешове през лунната фаза,или го карате само на вода?

Аз я правя на 3 - 4 л вода, чай без (захар и мед), кафе с малко прясно мляко и домашни айряни без сол. Правила съм го и с домашен фреш от портокал, грейпфрут, лимон и магданоз. Моног приятен става на вкус, а и доста добре ме отводнява. Може и на смути да се направят - да не е само сок. Но е много важно да се приема повече вода - не само на фреш.
Виж целия пост
# 248
Дами, подсещам за утре - 25 юни 2025 – 13:33:30 часа – новолуние
Виж целия пост
# 249
Успех на всички, които ще се включат. Чудя се за едни 24 часа само на айрян аз...ще го реша утре след кафето, но усещам, че имам нужда от прочистване и освежаване, а за жегата и добре ще ми дойде.
Виж целия пост
# 250
Позарязахме темата, но който все още не е хапнал днес, може да продължи да се въздържа:
18 юли 2025 – 03:39:41 часа – последна четвърт
Виж целия пост
# 251
Позарязахме темата, но който все още не е хапнал днес, може да продължи да се въздържа:
18 юли 2025 – 03:39:41 часа – последна четвърт
Аз ще се пробвам днес 🙂
Виж целия пост
# 252
Аз ще пропусна. Но ще съм на линия за следващата фаза. Успех на лунуващите днес Simple Smile
Виж целия пост
# 253
И аз ще се пробвам
Виж целия пост
# 254
И аз живот и здраве ще се включа на следващата фаза. Довечера ме чакат едни октоподи..., не мисля да ги пропускам Simple Smile)) ,а и храненето ми е доста изчистено напоследък.
Успех на лунуващите днес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия