Пазаруване от about you - м. януари, тема 35

  • 88 578
  • 1 716
# 255
Палтото дето го поръчах пишеше L, че е. Вече при пусната поръчка ми излезе, че е 40 номер......да видим дали ще ми стане Simple Smile, ако не ще го върна и ще го забравя! Grinning
L не е ли 40?34-XS,36-S,38-M,40-L.
Виж целия пост
# 256
Разглеждам сега и всичко хубаво са скрили и не се показват като продукт. Шайзе Sad
Така е, вчера щях да поръчвам една рокля и докато се наканя - изчезна и от любими, и като продукт въобще. Преди се виждаше като изчерпана наличност, а сега - нищо.
И други такива продукти имам изчезнали.
Говоря за основния сайт.
Да, аз успях да поръчам една рокля, хубаво намалена, сега я няма никаква Снимката е от аутлета.
Бяло дълго палто с колан получих днес от HM за 43 лв, страхотно.
Виж целия пост
# 257
AeroJ , благодаря. Гледах го първото вчера, спря ме тази мъхеста полиестерна смес.
Късо имам доста красиво с вълнен процент и косъма стои естествено от best secret на better rich

И както разглеждах  вчера сутринта about you, излизам с децата в хубавото време и толкова много дълги бели палтенца се разхождаха пред очите ми... Повечето едни такива от неглиже плат филц или друг, видимо прани в пералня, изтръскани и облечени, пак красиви
Нещо такова ми се иска, не скъпо и по подразбиране да му треперя.

Е, да не мислите, че Щефи е по назад с H&M, тази сутрин поръчах в два размера
Скрит текст:
Виж целия пост
# 258
Искам само да вметна, че същите продукти, в  приложението за Гърция на АЮ, се продават поне с +20 евро отгоре надценка, независимо от промоции и т.н, така че благородно ви завиждам.
Виж целия пост
# 259
Щефи, точно същото палто получих, разликата м/у съседни номера е съвсем минимална.
Виж целия пост
# 260
Искам само да вметна, че същите продукти, в  приложението за Гърция на АЮ, се продават поне с +20 евро отгоре надценка, независимо от промоции и т.н, така че благородно ви завиждам.

Защото при вас са по-високи заплатите. Неслучайно гърците не идват у нас на работа. Grinning

И аз гледах цените на нещата вчера в немското АЮ. Любимите ми там бяха на мижаво намаление, спрямо тукашните.
Виж целия пост
# 261
XL  палто 52лв, бежово/мръсно бяло https://m.aboutyou.bg/p/monki/prehodno-palto-9088696
Виж целия пост
# 262
Едни свежи Станчовци, 83 лв - https://www.aboutyou.bg/p/adidas-originals/niski-maratonki-stan- … -bonega-x-9034962
В друга тема ги видях и доста им се чудя.
Виж целия пост
# 263
Ох, никакви ли кодове няма? Някои неща са само с червено намаление Confused

Аз си търся дънки, светли боти, светли маратонки и каквото въобще си харесам Joy
Виж целия пост
# 264
Аз ще чакам да свърши намалението и тогава ще поръчам, защото имам код за 30%, а на повечето ми в любими екстра намалението е 10 до 25%.
Виж целия пост
# 265
Аз ще чакам да свърши намалението и тогава ще поръчам, защото имам код за 30%, а на повечето ми в любими екстра намалението е 10 до 25%.

Не разбрах логиката ти? Thinking
Виж целия пост
# 266
Аз ще чакам да свърши намалението и тогава ще поръчам, защото имам код за 30%, а на повечето ми в любими екстра намалението е 10 до 25%.

Не разбрах логиката ти? Thinking
Купона ще и намалили повече, но сега не е активен.
Виж целия пост
# 267
А, не хваща в момента...разбрах.
Виж целия пост
# 268
Harbour 2nd Elbe 1 - любима чанта на Мимоза - на 57.90 лв. цвят Таупе Сиво https://www.aboutyou.bg/p/harbour-2nd/chanta-tip-shopper-elbe-1-20426428
 Веднага поръчах. За естествена качествена кожа е баз пари.
Виж целия пост
# 269
Няколко Колмара намалени
https://www.aboutyou.bg/p/colmar/zimno-palto-12881254
https://www.aboutyou.bg/p/colmar/zimno-palto-20817822
https://www.aboutyou.bg/p/colmar/zimno-palto-20051604
https://www.aboutyou.bg/p/colmar/zimno-yake-20005060

Само С - 40 лв
https://www.aboutyou.bg/p/lauren-ralph-lauren/teniska-judy-18402475
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия