Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 72

  • 72 593
  • 768
# 90
Какъв цвят има този сапун в Лидл с орлови нокти? Виждала съм с роза, лавандула, зелен с маслина вероятно и черен някакъв. Мъжът ми само сапуни ползва, та затова се интересувам.
Бял е. Опаковката е найлонова, прозрачна (по спомен). Но трябва да дойде ред на френската седмица. Последните пъти май ги нямаше в брошурата, но в магазина си ги имаше.
Виж целия пост
# 91
Може ли, когато дойде френската седмица да подсвирвете. Благодаря. Аз си купих от Кипър сапун с мляко от магаре. Още не съм го пробвала, но хубаво мирише.
Виж целия пост
# 92
Може ли да ми препоръчате ексфолираща маска за лице? Забелязвам мъъъъънички черни точици по носа и се изнервям адски...
Виж целия пост
# 93
Доволна съм от корейските маски за лице на Миша-
Ето тази- https://shop.lillydrogerie.bg/missha-airy-fit-list-maska-za-lice … d-rvo-19-g-521629
и тази https://makeup.bg/product/397146/
и на същата фирма маската с кафе, също е хубава.
Всички маски на Миша са хубави, но ако е за пъпки- чаеното дърво е много добро.
Виж целия пост
# 94
Стик маската със центела ми харесва на мен. Добре почиства и не стяга лицето както повечето хума/глинени маски.
Виж целия пост
# 95
Доволна съм от корейските маски за лице на Миша-
Ето тази- https://shop.lillydrogerie.bg/missha-airy-fit-list-maska-za-lice … d-rvo-19-g-521629
и тази https://makeup.bg/product/397146/
и на същата фирма маската с кафе, също е хубава.
Всички маски на Миша са хубави, но ако е за пъпки- чаеното дърво е много добро.
Тази първата на Миша е страхотна
Виж целия пост
# 96
Маската на Миша с чаено дърво си купувам и аз и много я харесвам.
Виж целия пост
# 97
Аз съм доволна от тази с шеа на Миша. Сега имам една с лимон и една с алое вера мисля.
Виж целия пост
# 98
Моля за мнение за този серум

На пръв поглед ми допада, но ще ми бъде полезно и мнението на човек, който го е използвал.
Виж целия пост
# 99
Не съм го използвала, но съм чувала добри отзиви за тази марка. На тази марка си купих серум, но още не съм го използвала. Моя серум също е розов, но се води SNP Prep  с пет вида хиалуронова киселина и 6 вида пептиди.
Виж целия пост
# 100
Има ли някакви по-особени инструкции за употреба на пилинг олиото на Балеа? Сякаш съм се мазала с олио, което няма отмиване.
Виж целия пост
# 101
После отмиваш ли го с нещо?
Виж целия пост
# 102
После отмиваш ли го с нещо?

С душ гел пак на Балеа, обаче доста зор виждам.
Виж целия пост
# 103
Оо, ама то за тяло. Аз за тяло не отмивам маслата, даже съм си сложила в банята едно шишенце с кокосово масло и се минавам с него под душа, или ползвам скраб с масло и кафе. Обичам и душ олиа. Не мога да дам съвет в този случай, освен със сапун щом не ти харесва овлажняването.. но според мен си вземи друг тип скраб, не с масло, а душ гел-скраб. Както са на Велнеа. Може  да пуснеш снимка, аз обожавам такива продукти за банята.
Виж целия пост
# 104
Оо, ама то за тяло. Аз за тяло не отмивам маслата, даже съм си сложила в банята едно шишенце с кокосово масло и се минавам с него под душа, или ползвам скраб с масло и кафе. Обичам и душ олиа. Не мога да дам съвет в този случай, освен със сапун щом не ти харесва овлажняването.. но според мен си вземи друг тип скраб, не с масло, а душ гел-скраб. Както са на Велнеа. Може  да пуснеш снимка, аз обожавам такива продукти за банята.

Ето това е - https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-olio-piling-badem-cheresha … 066447719161.html Олио пилинг Балеа череша. Нещо не правя като хората и оставам намазана с олио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия