💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори, семейство - тема 118 💙

  • 41 588
  • 736
# 330
Не, той, баща му беше болен, а той май нямаше възможност да отиде при него.
Имаше и проблеми с алкохола, но защо не стана ясно.
Всичко беше много динамично, предполагам, че идеята е била наистина да се покаже стреса, на който са подложени.
Не знам как човек би могъл да издържи на това всеки ден.
Имаше и неща, които не разбрах.
Виж целия пост
# 331
Нези, от първа ръка мога да ти кажа, че във филмите преувеличават и то много. 😛
А Ойкю лично аз изключително много я харесах в този сериал на Нетфликс.


Така и не му научих името на български.  Горещо ти го препоръчвам.

Айре, разсмя ме.


Башак е отбелязала главния готвач, той е Клод де Буси.
Мога да ти кажа точно кога заминаха за Лондон - 15 ноември. Сигурна съм 😀

Лека 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 332
Привет, дружки! Hug Зимата отново се завърна ...

Благодаря ви за споделеното! Kissing Heart
Е, нали готварския курс уж започваше януари, пък то друго излезе Smile Казвах ви аз, че курса е започнал доста по-рано, и че няма друга причина КБТ да отидат в Лондон месец и половина преди да започне, ама ... Както и да е, радвам се, че се прибират най- после Hands Plus1 Надеждите, че оттам ще споделят повече не се оправдаха, дано сега имаме повече новини.
Това го видях снощи във ФБ от Еле Нави
Цитат
Ето ги! Kıvanç и Başak в последната си нощ, прекарана в Лондон! Башак пише:
„Благодарим ви, @thepeninsulalondonhotel, че ни настанихте страхотно през последната ни вечер в Лондон, и @brooklandsbyclaudebosi, че ни поглезихте с вкусна храна от главния готвач, беше чудесно“
Затова знаем, че се връщат в Турция!
Повторно публикуване на @basakdizer

Пепи, благодаря ти за снимките от ресторанта! Наистина е интересен и впечатляващ!

Нези, благодаря ти, че сподели за филма на Ойкю! Дано успея някъде да го изгледам. Бурак Дениз не е и моя актьор, то моя е само един, де Smile но, за мен играе добре, макар и да не съм го гледала много, само в "Сладки малки лъжкини" и в "Шахмаран", може би тук ролята му е била такава Thinking
Айре Heart Eyes ти къде успя да го гледаш ? Аз чакам нещо да излезе при подругите, ама засега йок!
Имайте хубав ден, дружки, макар и да е студено навън! Hug
Виж целия пост
# 333
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Фени, аз писах, че курсовете са четири пъти в годината 😂. Но това е официалната информация от сайта им за готварските курсове. Къванч на какъв точно е бил... За сметка на това те него го следват, което е доста интересно.🤔



А това е снакс за началото на вечерта



прави се от горчица, бира и сирене 😀😛

Башак обяви, че им е последната вечер в Лондон, но дали ще се приберат направо в Истанбул..🤔 То иначе няма да се измъкнат от журналистите.

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 334
Привеет!! Hug

харесах си тая снимка, на пук на лошото време....Blush

Фенче Kissing Heart, да явно е приключило готварското приключение на Киво. за съжаление почти нищо не споделяха от там, но пак си имаме някоя готина снимчица Blue Heart

и едно страхотно клипче с баща и син!
щеше да е супер да имаше видеа с Къванч как готви, амааа много искам Stuck Out Tongue
а филма го гледах/силно казано/ на турски, за сега не намирам превод.

Пепи,
Цитат
Айре, разсмя ме.
Башак е отбелязала главния готвач, той е Клод де Буси.
ти си по-запозната с тоя ресторант Wink пък то си и пише де....Wink
а тия хапки май се казват Амюз буш. https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D1%8E%D0%B7_%D0%B1%D1%83%D1%88
дали ще се приберат в Ист, предполагам че да, няма да им е толкова трудно да се измъкнат от журналята.
Да видим дали пак ще се покрият или ще има повече движение и новини около тях.
сериала с Ойкю, аз го превеждам като Различни светове. имаше превод на бг, но сигурно е изтрит.


КГ ще започне във Франция през април.

здрава и успешна седмица!!

.................
Курт Ефе в самолета, заедно със семейството, което пътува с тях Grinning
Виж целия пост
# 335
Курт Ефе направо се готви за морски вълк 😍

Сега Нези ако напише как е на турски ще е супер 😘

Айре, Къванч сподели видео, когато завърши обучението си в Турция, да се надяваме, че и сега в един момент ще го направи.

Виж целия пост
# 336
Привет, момичета!
Пепи, не разбрах кое искаш да знаеш как е на турски?
Виж целия пост
# 337
Морски вълк 😀
Привет, момичета!
Пепи, не разбрах кое искаш да знаеш как е на турски?
Виж целия пост
# 338
Морски вълк 😀
Привет, момичета!
Пепи, не разбрах кое искаш да знаеш как е на турски?
Grinning
Deniz kurt, Deniz kurdu
Виж целия пост
# 339

Привет, мили дружки!!!
Честити да са изминалите празници!!!
Благодаря ви за новостите и коментарите!!!
Не знам какво възнамерява Къванч,
но дано има по-конкретно инфо какво да чакаме.
Признавам си, че съм гладна.



Превключих след Кузей/Г на едно друго крими
и на актуалните събития в света.
Морски вълк - Курт Дениз е според моя сериален турски. 
Да се похваля, че отдавна дебнах,
и най-после хванах една пеперуда  >>>



И да сложа пеперудената торта
за рождения ден на моето единствено >>>


Скрит текст:

Приятни занимания, дружки!!!
Виж целия пост
# 340
Диве, честито да ти е момчето 🥂 здраве и щастие ви желая 🤗.



От вчера като тръгна да пиша все се сещам за твоето


Признавам си, че съм гладна.


И аз, и аз 😀 . Тортата е разкошна.

Благодаря ви за превода😍
Виж целия пост
# 341
Диве честит да е сина ти Здраве,щастие и мнго успехи желая

https://www.instagram.com/p/DF-wPLasDWY/

Виж целия пост
# 342
Диве, да ти е много здраво, много щастливо и с късмет единственото ти! Flowers Four Leaf Clover
За теб, майче! Kissing Heart Прекрасна торта, благодаря ти!
Скрит текст:
Терзи, благодаря ти! Kissing Heart Прекрасно ни е момчето! Heart

Айре Heart Eyes а, на турски няма шанс да го гледам, само Киво мога да гледам с картинки без да вдявам нищо Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря ти за споделените ръчички на сладкото ни локумче! Kissing Heart

Надявам се, че ще го видим отново как приготвя вкусотийки нашия шеф готвач!
Точно, Амюз бюш се казват тези комплименти, приготвени от всякакви остатъци, все пак гледам Хелс Китчън Stuck Out Tongue Closed Eyes
Още една снимка от Башак

Какъв сладък колаж видях при подругите за излъчването на КГ във Франция! Hands Clap

Пепи, ми знам ли, и аз видях графика на курсовете, явно Киво са го взели извън програмата им Smile
Благодаря ти за споделеното гифче, страхотно е! Kissing Heart
Много се надявам да сподели нещичко отново и аз!
Нези, честит ви първи тийзър! Flowers Four Leaf Clover Изглежда обещаващо.
Лека вечер, дружки!
Виж целия пост
# 343
Diva, честит празник! Да ти е живо и здраво момчето! Hug
(Kurt deniz,звучи по-скоро като вълче море)
Фенче, благодаря ти! Няма да ви лъжа, много се развълнувах! Blush
Виж целия пост
# 344
Диве, здраве и късмет на рожденика ти! Flowers Four Leaf Clover


Фенче Kissing Heart и аз гледам Хелса...Wink но не особено задълбочено в началото.
а филма го минах за 5 мин с мишката.
Нези, и мен ме впечатли тийзъра ви, музиката е страхотна.
Пепи, дано Къванч сподели и от кулинарната академия....!
а Курт е син на баща си, още от играчките му личи Blush



лека вечер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия