За Коледа подарък не мисли, нека дойде той в пелени. ~бебеправене 615~

  • 27 452
  • 775
# 705
Аз ме наболява главата от няколко дни.

След св. Валентин чакам аз теста с две черти!
Любов и вино ще има, а след туй тлъсто ЧГХ да има !
Виж целия пост
# 706
Аз бях пуснала в предната тема 3-4 идеи за заглавие, някой друг също беше писал 🙂
Виж целия пост
# 707
Вместо мартеничка: 2 черти червени върху лентичка
Щъркели в небето, от високо ЧХГ тупти сърчицето 🤍
Виж целия пост
# 708
Цитат
Вкъщи съм, беше еднодневен ивент. Днес имам някакви усещания за опъване и тежест, вчера ме натъпкаха с какво ли не за обезболяване ама днес ще я карам на самотек. Евентуално да се черпя една супозитория Профенид.
За цикъла - и моят преди бременността от 2023 беше равномерно намаляващ за 6-7 дни. Сега е.. абе я остани без кръв тука за 2 дни, пък после ще видим как е. На 4ти ден се будя с нищо на превръзката, нищото преминава в някаква кафява измишльотина за 2-3 дни още.
О, супер, че е било само за ден в болницата. Дано отшумят бързо болките.
А за цикъла - абсолютно същата история при мен, да... със сигурност след бременността и най-вече последните две-три години. Иначе ми е редовен.
Виж целия пост
# 709
За март,
На 8март ще знам , че скоро мама ще стана !
Първа пролет идва , с нея идва и нашето бебче!
Виж целия пост
# 710
1. Пролетта ще дойде с цветове и с вест за чакано дете Heart
2. Докато всичко вън разцъфтява, в мен нов живот се появява.
Виж целия пост
# 711
Нека дойде пролетта с пелени и хубава втора черта!
Виж целия пост
# 712
Аз сигурно пак имам киста 😞
Положителен тест за О на 10.01
На 24.01 отрицателен бета чхг, еднократно кафеникаво зацапване
На 25.01 продължавам да си поддържам 37,2 и няма следа от М засега

”Нека в месеца на любовта да се появят много нови сърчица”
Виж целия пост
# 713
Съжалявам слънчоглед!
Виж целия пост
# 714
Едно предложение и от мен Simple Smile
Пролетта донесе най-добрата вест - най-накрая положителен е моят тест Heart
Виж целия пост
# 715
Опасни сте с римите, момичета! Grinning 🔝
Виж целия пост
# 716
Римите омръзнаха ни вече, идвай, мъничко човече Heart
Виж целия пост
# 717
Аз пък се сдухах. Уж не го мисля и уж съм го приела донякъде...
Пием добавки, следа О, гледам да се отчетем, пулса гледам . Перфект гел пробвах , сега пак имам от съфорумка...
Виж целия пост
# 718
Наси, прегръщам те! Много добре те разбирам, и аз имам тези моменти, но не губи надежда. Ще дойде правилният момент и всичко ще стане точно, както го искаш! 🤍
И аз си мислех за някакъв подобен гел...
Виж целия пост
# 719
Autumn24 благодаря!
Има и други гелове в iherb.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия