Пазаруване от Amazon- тема № 108

  • 68 025
  • 747
# 690
Някой да има този охладител за вино?
Виж целия пост
# 691
Моят съвет е да не отваряте 2ри профил, ако поръчате артикули с ограничение. Затварят акаунти! Новите акаунти след това, ще бъдат затворени също. От опит ви го казвам. След затворен акаунт сме правили нов с различен Интернет, име, карта, устройство и с впн сме пробвали по някакъв начин засича и отново блокира новия акаунт.  В чата и ние бяхме посъветвани като вас, но това изобщо не е вярно. Ако не искате да си имате проблеми, по добре недейте. Пак казвам, че това е от личен опит.
Виж целия пост
# 692
А на мен един стар акаунт ми изписва ,, временно недостъпен поради висока активност,, потвърждавам от мейла и пак не ме допуска.
Преди месеци пробвах,същото.
Не ми е важен,но ме учудва. Влизам от различно IP.
Виж целия пост
# 693
Моят съвет е да не отваряте 2ри профил, ако поръчате артикули с ограничение. Затварят акаунти! Новите акаунти след това, ще бъдат затворени също. От опит ви го казвам. След затворен акаунт сме правили нов с различен Интернет, име, карта, устройство и с впн сме пробвали по някакъв начин засича и отново блокира новия акаунт.  В чата и ние бяхме посъветвани като вас, но това изобщо не е вярно. Ако не искате да си имате проблеми, по добре недейте. Пак казвам, че това е от личен опит.
Кои са тези артикули с ограничения?

Не знам какво затварят, но аз имам няколко акаунта от години. Нито един не е затворен.
Виж целия пост
# 694
А, с каква цел са повечето акаунти? Има някакво предимство или ...?
Виж целия пост
# 695
Има много продукти, които са с количествено ограничение. Така че закупуването им е възможно само с втори акаунт.
Виж целия пост
# 696
Аз съм си правила различни профили, заради прайма, дава безплатен такъв веднъж в годината, мисля
Виж целия пост
# 697
Аз съм си правила различни профили, заради прайма, дава безплатен такъв веднъж в годината, мисля
И аз по същата причина. преди години имаше намаление 20% за дрехи и обувки при първа поръчка. Имаше и повече кодове за по 15-20 евро/лири ... причини много. Даже не знам колко профила съм правила, но са по малко от ларедутските де Simple Smile)))
Виж целия пост
# 698
Здравейте! Имам следното питане: искам да поръчам литература (4 книги общо) от Амазон.юк на стойност околко 190 паунда. Докторант съм в момента и университетът ми отпуска 600 лв точно за такива разходи, но трябва да представя фактура на финансовия контрольор, за да ми възстановят платените от мен неща. Досега никога не съм се престрашавала сама да направя поръчка от Амазон, а съответното книгите, които ми трябват, не се откриват в България. Опитах да използвам посредник, който каза, че издава фактура, но не иска да ми предостави проформа фактура, за да проверя предварително дали ще ми я одобрят. Та от тук същинското питане. Имате ли представа дали, ако поръчам сама или чрез друг посредник, ще мога да дам данни към самия Амазон за фактура и дали би била издържана към българското счетоводство?

Проверете в този сайт дали нямат литературата, която ви интересува:

https://www.libristo.bg/bg

Изпращат от склад в ЕС и пристигат с нашите куриери (Спиди/Еконт).
При поръчка има полета за попълване на фирмени данни, предполагам за издаване на фактура, но трябва да вземете данните предварително от университета.
Може и предварително да ги попитате/да се уточните/ на и-мейла за контакт.
Виж целия пост
# 699
Здравейте! Имам следното питане: искам да поръчам литература (4 книги общо) от Амазон.юк на стойност околко 190 паунда. Докторант съм в момента и университетът ми отпуска 600 лв точно за такива разходи, но трябва да представя фактура на финансовия контрольор, за да ми възстановят платените от мен неща. Досега никога не съм се престрашавала сама да направя поръчка от Амазон, а съответното книгите, които ми трябват, не се откриват в България. Опитах да използвам посредник, който каза, че издава фактура, но не иска да ми предостави проформа фактура, за да проверя предварително дали ще ми я одобрят. Та от тук същинското питане. Имате ли представа дали, ако поръчам сама или чрез друг посредник, ще мога да дам данни към самия Амазон за фактура и дали би била издържана към българското счетоводство?

Проверете в този сайт дали нямат литературата, която ви интересува:

https://www.libristo.bg/bg

Изпращат от склад в ЕС и пристигат с нашите куриери (Спиди/Еконт).
При поръчка има полета за попълване на фирмени данни, предполагам за издаване на фактура, но трябва да вземете данните предварително от университета.
Може и предварително да ги попитате/да се уточните/ на и-мейла за контакт.
Благодаря!
Виж целия пост
# 700
Моля,  препоръчайте чаршафи, ако сте купували скоро. Карахме със няколко комплекта ГАСПА от икеа и още някакви с едно трудно за запомняне име, но са за смяна.  Това което търся е да са от хубав плътен памук, над 250 нишки на инч, едноцвети и да не са супер скъпи.
Поздрави на всички !









@

=
Виж целия пост
# 701
Поръчвам от немската Икеа, има по- голям избор.
Виж целия пост
# 702
Аз купувам от English home.
Виж целия пост
# 703
А аз от Zara home.
Виж целия пост
# 704
Моля,  препоръчайте чаршафи, ако сте купували скоро. Карахме със няколко комплекта ГАСПА от икеа и още някакви с едно трудно за запомняне име, но са за смяна.  Това което търся е да са от хубав плътен памук, над 250 нишки на инч, едноцвети и да не са супер скъпи.
Поздрави на всички !

Interiority имат хубави, само гледайте плътността на нишките да е която търсите.
И намаления често пускат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия