Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...46

  • 76 394
  • 737
# 105




Виж целия пост
# 106
Страшен среднощен купон в Люлин. Музиката дъни. Звъни телефона:
– Ало, намалете тая музика! Не можем да спим?
– Като ви е силна, ходете в Обеля!
– От Обеля се обаждам...
Виж целия пост
# 107
Виж целия пост
# 108
Дочуто в пернишки автобус:
- Билет имаш ли?
- Немам, ти имаш ли?
- Аз съм кондукторка...
- И аз работим у енергото, ама си плащам токо!
Виж целия пост
# 109
Неделна служба в църквата. Изведнъж се чува страшен тътен и през гъстия дим се появява Сатаната. Огромен, страшен и с рога. Всички от страх се мушнали под седалките, само един човек си седи. Дяволът се приближил към него:
- Знаеш ли кой съм?!
Човечеца:
- Разбира се!
Дявола:
- И не те ли е страх от мен?
Човека:
- От 40 години съм женен за сестра ти!
Виж целия пост
# 110
.
Виж целия пост
# 111


Виж целия пост
# 112
Виж целия пост
# 113




Виж целия пост
# 114
Виж целия пост
# 115
Да срещнеш брокер е като да срещнеш сериен убиец - не знаеш в коя дупка ще те завлече.
Виж целия пост
# 116
Виж целия пост
# 117
Един следобед фермер седял в бара и се напивал здраво. До него се приближил някакъв мъж.
- Изглеждаш потиснат - казал мъжът.
- Днес е чудесен ден. Как може да си нещастен в такъв ден?
- Някои неща просто са необясними - измърморил фермерът.
- Защо не ми разкажеш? - предложил мъжът.
- Може да ти помогне да поговориш с някого.
- Щом наистина искаш да знаеш - отвърнал фермерът, - сутринта доях кравата в плевнята и тъкмо напълних ведрото, когато тя го ритна с левия си крак и го събори.
- Това ли било? Е, не е краят на света.
- Просто не можеш да обясниш някои неща - измърморил фермерът.
- И ти какво направи?
- Завързах левия и крак за един стълб. После продължих да я доя. И тъкмо пак бях напълнил ведрото, тя го ритна с десния си крак и го събори.
- Това вече наистина е досадно.
- Просто не можеш да обясниш някои неща - измърморил фермерът.
- И какво направи после?
- Завързах десния и крак за друг стълб и продължих да я доя. И тъкмо бях напълнил ведрото, тя го събори с опашка.
- Ти вече трябва да си бил бесен?
- Просто не можеш да обясниш някои неща - измърморил фермерът.
- И какво направи?
- Нямах повече въже, затова си свалих колана и завързах опашката и за мертека. В този момент гащите ми паднаха, а жена ми влезе в плевнята. Просто не можеш да обясниш някои неща.
Виж целия пост
# 118
Виж целия пост
# 119
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия