Паралелна връзка с години

  • 18 234
  • 254
# 105
Не знам защо смятате, че развода е "лекарство", което рвшава проблема с паралелната връзка.
Мислите, че свободните мъже нямат паралелни връзки ?

Ееех, мечтиии Wink
Виж целия пост
# 106
Не знам защо смятате, че развода е "лекарство", което рвшава проблема с паралелната връзка.
Мислите, че свободните мъже нямат паралелни връзки ?

Ееех, мечтиии Wink
Връзки паралелни на кое? Свободните мъже нямат връзки, нали това е да си свободен.
Виж целия пост
# 107
Не знам защо смятате, че развода е "лекарство", което рвшава проблема с паралелната връзка.
Мислите, че свободните мъже нямат паралелни връзки ?

Ееех, мечтиии Wink
  Според мен, в такава ситуация, развода дава възможност на изневеряващия да бъде свободен да си "движи" връзката.
Виж целия пост
# 108
Не знам защо смятате, че развода е "лекарство", което рвшава проблема с паралелната връзка.
Мислите, че свободните мъже нямат паралелни връзки ?

Ееех, мечтиии Wink
Връзки паралелни на кое? Свободните мъже нямат връзки, нали това е да си свободен.
Joy ох, смея се с глас
свободни мъже СЪС паралелни връзки
Виж целия пост
# 109
Връзки паралелни на кое? Свободните мъже нямат връзки, нали това е да си свободен.

Тоест, според вас, мъж с гадже вече не е свободен. Trollface

Като пораснете ще разберете Wink
Виж целия пост
# 110
Връзки паралелни на кое? Свободните мъже нямат връзки, нали това е да си свободен.

Тоест, според вас, мъж с гадже вече не е свободен. Trollface

Като пораснете ще разберете Wink
Мъж с връзка не е свободен, брак, гадже, все едно. На 48 години явно няма надежда да порасна повече.
Иначе мъж може да има отворени връзки, отворен брак, същото и за жена, както са се разбрали.
Виж целия пост
# 111
Мъж с връзка не е свободен, брак, гадже, все едно.

Аха. За в бъдеще ще знам. Trollface
Виж целия пост
# 112
Мъж с връзка не е свободен, брак, гадже, все едно.

Аха. За в бъдеще ще знам. Trollface
Ако сте се разбрали с гаджето, че сте ексклузивни, значи не си свободен. Ако просто се виждаш с някакви жени и правите секс, това не са връзки, още по-малко паралелни. Сега го наричат сичуейшъншип, а аз ги делях преди на афери и аварии.
Виж целия пост
# 113
Ако просто се виждаш с някакви жени и правите секс, това не са връзки, още по-малко паралелни. Сега го наричат сичуейшъншип, а аз ги делях преди на афери и аварии.

Аха, аха. Благодаря, успокоих се. Sunglasses

Като във вица - не съм к*рва, феномен съм. Trollface
Виж целия пост
# 114
Ако просто се виждаш с някакви жени и правите секс, това не са връзки, още по-малко паралелни. Сега го наричат сичуейшъншип, а аз ги делях преди на афери и аварии.

Аха, аха. Благодаря, успокоих се. Sunglasses

Като във вица - не съм к*рва, феномен съм. Trollface
За мъж не знам какво е определението, иначе следя кое как се нарича, нови думи, нови определения на стари практики Wink
Виж целия пост
# 115
За мъж не знам какво е определението, иначе следя кое как се нарича, нови думи, нови определения на стари практики Wink

Мултитаскер Wink (мултитаск- да вършиш няколко неща паралелно)
Виж целия пост
# 116
Логиката напълно отсъства
Ако седнем да се правим, че измисляме нов смисъл на думите, ок.

Свободен мъж с паралелни връзки Grinning , още се смея
Мислете малко, бе, има кавички, има синоними
Виж целия пост
# 117
ОК !
Женкар по-добре ли звучи ?
Виж целия пост
# 118
Като определение да Simple Smile.
Виж целия пост
# 119
Нали затова във социалните  мрежи се обозначават "обвързан". И току изреве някоя, че не я е добавил, не публикува снимки е се води необвързан. То си има защо жените да натискат за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия