Подготовка за малкия човек - тема 28

  • 34 525
  • 726
# 675
От ХМ най-вече пазарувам онлайн, през приложението. Често пускат намаления за лоялни клиенти и тук там по някой ваучер.

Имам доста дрешки от Синсей и Пепко и бих казала, че на Синсей са по-качествени. Купувала съм много от ХМ, също от Лидъл, Некст и Уайкики. Вече второ бебе гледам с тези дрешки, почти нищо не съм изхвълила. Сега купих и някои неща от Майорал и Окайди, които са хубави, но скъпички и там дебна намаленията.

Пера на 40 градуса и после всичко минава през сушилня.
Виж целия пост
# 676
Пепко ми се струват умалени, ХМ,Уайкики и Лидъл уголемени. 😃 аз бях взела бодита 56 от Пепко.. ами не ги сложих, защото наистина все едно бяха много малки. Гледайте за по-еластични, за да е и удобно слагането,че аз се измъчвах и си карам все още само на ромпери с цип. 😃 чакам да идва май месец вече за по-летните костюми 😃
Виж целия пост
# 677
Да, така е, а тези от Пепко и Синсей се и свиват при пране. От тях купувам 1-2 размера по-големи.

Пепко ми се струват умалени, ХМ,Уайкики и Лидъл уголемени.
Виж целия пост
# 678
Vania, точно обратното Синсей не мърдат, както тези от H&M, а на Пепко заминават при първите пранета. За съжаление Пепко са с най-ниско качество, но са много сладки. Купуването на по-голям размер е решението 😅 На Лидл са много добри, за съжаление няма как да ходим често до Турция, иначе за мен там са най-качествени. Имам отзиви от всички мои приятели и колеги, а и лични наблюдения, всички сме на едно мнение 😁
Виж целия пост
# 679
Kactus, за дрешките от Турция може ли да ми кажеш някакви марки или магазини, от които сте купували? Аз само за e-bebek знам като магазин, но може да има и други Grinning Мъжа ми е турчин, а само там не съм гледала за дрешки Smiley
Виж целия пост
# 680
Kactus, за дрешките от Турция може ли да ми кажеш някакви марки или магазини, от които сте купували? Аз само за e-bebek знам като магазин, но може да има и други Grinning Мъжа ми е турчин, а само там не съм гледала за дрешки Smiley
Аз последно като ходих в e-bebeka нямаше почти нищо, иначе от сергийките си взимах в Одрин и някакви магазинчета в уличките. Много бях доволна. Там пак някои са умалени, нищо че пише 3м, но повечето бяха 3-6м, 6-9м и т.н та все улучвах някой размер.
Виж целия пост
# 681
От e-bebeka също сме взимали, но най-много ми харесаха на Aziz bebe 🤗 Дори техните ми се струват мааалко уголемени 😁
Виж целия пост
# 682
Vania, точно обратното Синсей не мърдат, както тези от H&M, а на Пепко заминават при първите пранета. За съжаление Пепко са с най-ниско качество, но са много сладки. Купуването на по-голям размер е решението 😅 На Лидл са много добри, за съжаление няма как да ходим често до Турция, иначе за мен там са най-качествени. Имам отзиви от всички мои приятели и колеги, а и лични наблюдения, всички сме на едно мнение 😁

Ами за мен е обратното с Пепко и Синсей. На Пепко приятелка ми даде от нейното и си й ги върнах здрави. Явно е на късмет - плат, партида, модел…
Виж целия пост
# 683
Аз чакам второ детенце и купих главно от синсей и пепко дрешки. Даже в пепко попаднах на някакво страшно намаление и съм взела клинчета по 1,70лв 😳 за гъдел взех и няколко комплекта от h&m, next и zara. Не може да се сравнява качеството наистина, но пък ми е жал да дам толкова пари за нещо, което ще се носи 1-2-3 месеца… по-нататък като мине на размер 1-2г 2-3г ще вземам по-скъпите марки и за градина. За сина ми преди давах много пари за дрехи и сега като чакаме момиче всичко така ще си остане..почти неносено..
Иначе в последно време ми прави впечетление, че качеството на H&M е по-добро от зара.
Виж целия пост
# 684
Като стана на 1-2-3 г пак ще ме е жал да давам пари за скъпи дрехи, защото ще пада и ще къса 🤣
Виж целия пост
# 685
От Пепко и Синсей са ми с еднакво качество. Взимам анцузи на момчетата ми, защото ги късат бързо. 1-2 номера нагоре, защото се свиват много. Бебешки съм взимала само от Пепко, хванах ги с малкия ми син.
Не са лоши. Пепко имат и серия от органичен памук.
И двете ми деца са изгледани главно с наследствени дрешки и такива от магазини втора употреба. Намират се на скандинавски марки, които са страхорни. Купувала съм и от олх и групи във фейсбук. Например тази за устойчива мода. Дрешки от мерино, сканди марки, органичен памук.
От хм сме имали също, но главно наследствени или купени от втора употреба.
Виж целия пост
# 686
Моето е на 3.4 г и още не мога да прежаля да купувам по-скъпи дрехи. Първо, това, което взех за есента, сега за пролетта вече не ѝ става - къси ръкави, къси крачоли. Второ, от градина се връща с всевъзможни петна, търкалят се, играят, ровят се в пясъка, ще ми е мъчно да захабява хубави дрехи. Купувам от Пепко и Синсей, не ги мисля изобщо. Пера на 60°С, суша всичко в сушилнята. Като се захаби, умалее или изцапа непоправимо, купувам следващата. Често имат намаления, вземала съм клинове по 1.50, за мен са идеални. Умалени са, обаче, вземам размер нагоре.
Виж целия пост
# 687
Пепко наистина много се свиват и на мен не са ми любими, но пък са бюджетни. Но няколко пъти напавихме грешката да купим точен размер и куп такива подаръци имаме, свиха се и съм му ги обличала два пъти , а някои нито веднъж. Вис виталис имат не лоши цени и намаления и ми допадат като материя. А НМ съм супер доволна, така де, не можем да си позволим от там да му вземаме всички дрешки, но определено пак ще взема. Не се свиват и материята е много добра.
Виж целия пост
# 688
С какъв прах перете бабешките дрешки?
Виж целия пост
# 689
Фрош Бейби
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия