Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 90

  • 32 172
  • 764
# 300
Едната страница на дивана ни , е покрита с одеалце, защото куч там се настанява- да е до шефа. На седалката също постилам, особено зимата, защото ме дебнат и двамата, та да се прегръщат по дивана Rolling Eyes
Ако сте хипер организирани и чисти- няма да слагате, но моя народ не пази кой знае колко Rage
Виж целия пост
# 301
Ми не постилам имам котка, която след себе си остава косми достатъчнои за одеало... Преди седмица мм си изля чашата с кафе да дивана... 🤷‍♀️ Аз самата съм на светлинни години от Моника от приятели... Но... Не изпитвам желание да имам постоянно покривало/ шалте или каквото там подобно... Като се прецака тапицериятаще му мислим.
Иначе имаше някакви приятни преди индийски ръчнотъкани текстили
Виж целия пост
# 302
Моят диван няма калъфи.
Директно претапициране ще му трябва.Или направо нов, но поне още няколко години ще изкара.
В момента, в който поискам да седна, мога да махна шалтето, където ми се е търкалял куч(нелегално), и да седна, без косми.
Виж целия пост
# 303
Може ли някой да се включи в моя клуб на хора, които си покриват дивана, защото не обичат гостите да сядат с дрехите отвън :Р никой и дума не обелва в тази посока и вече леко се притеснявам :Р
Виж целия пост
# 304
Аз си покривам седалките на столовете като идват гости. Не обичам да сядат с дрехи отвън..
Имам няколко вида правоъгълни покривчици за седалките и после в пералнята.
Виж целия пост
# 305
Ние самите си сядаме с дрехи 😂 отвън, отвътре без значение. Не робувам на това. Какво остава за гости..
Изплува ми в съзнанието картина от филми тип “неизвестна зараза е плъзнала” и едни хора в предверието се обличат в скафандри и ги опръскват с дезинфектант преди да влязат при карантинираните Simple Smile
Извинете, дами, не е към вас но просто се замислих как биха се приемали гости в стерилна среда Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Аз съм от твоята партия, lola😁
Купих си плат и си уших 2 покривала за ъловия диван + няколко калъфки за малки възглавнички. Ама такива дето са от-до, покриват всичко, страници, подлакътници и гърба. Пера ги всяка седмица и ми е много приятно. Иначе все си мисля, че е мръсно. ОКР, кво да праЙш🤪
Обаче дадох много пари за плат и ги ших цял месец. Тия метри плат да ги разнасям между дивана и машината за всеки шев, хич не ми беше лесно.
Първоначално ги направих заради кучето, че влачи солети и моркови там и уж щях да ги махам като идват гости, но гостите ми са все близки и вече ги знаят.😆
Second, мен не ме е страх от зарази, даже обратното съм, но не обичам прахоляци и лекета.
Виж целия пост
# 307

Здравейте
Моля за вашата идея .
Дългата стена е 260см късата 130см
На дългата стена на 82см отдясно има метална тръба която стърчи 8см затова там може да в само мивката с шкаф а не фурната както е на снимката ,ако колоната с хладилника се премести до съществуващата колона отляво на снимката т.е на късата стена след това пералня мивка фурна до прозореца .Така се затваря ъгловия шкаф но не е беда но мивка до двойка котлони как ще е
Вие как бихте подредили уредите ?
Виж целия пост
# 308
Карлинка, спомням си това помещение. Вече го измери точно?
Каква е тази тръба, не може ли са се отреже?
Хладилника защо не го сложите отляво след колоната? В такава малка кухня е престъпление да загробиш 60см на долния ред.
Този нисък вграден хладилник е много, много малък.
Виж целия пост
# 309
Не може ли да се мести мивката и защо?
Виж целия пост
# 310
Аз бих направила две паралелни редици.
Отляво зад колоната 2 високи колони с хладилника, фурната, микровълнова и шкафове до горе.
Отсреща (отдясно) 3 модула с мивката, котлона и малко свободен плот. Без горни шкафове или само с аспиратор преди прозореца. Ако има възможност да се продължи с още модули под прозореца - супер.
На стената в дъното бих сложила много плитки лавици от 10 см, които са достатъчно дълбоки за много от типичните кухненски неща. Стърчащата тръба ще се интегрира и маскира някак между тях.

Виж целия пост
# 311
Тази кухня не я ли дъвкахме много дълго вече
Виж целия пост
# 312
Хладилникът ще е 125см вграден с чекмедже и микровълнова като колона .
Металната част от тръбата е там и не може да се променя.
60см се губят наистина ,но уред не може да се сложи на стърчащата тръба  може би пералнята  но няма да е вградена а плота трябва да е с 8см колкото стърчи тръбата ще дойде напред и става грозно заради колоната не е опция
В момента всичко може да се премести
Виж целия пост
# 313
ВСИЧКО МОЖЕ да се сложи ако си направиш плота с по-голяма дълбочина. Отзад зад шкафовете ще си кротува таз тръба с неясно предназначение.
Не можеш да си позволиш да губиш дори 1 см, камо ли 60 в тази крива кухня. Доколкото си спомням преди това получи доста адекватни предложения, които отхвърли. Дано сега да не е така
Виж целия пост
# 314
Тръбата е за парното
Къде ще е  хладилникът  ,а не колко ще е голям 
Ако се удължи  плота с 8см трябва и колоната да се доизгражда и така ще се стесни още повече кухнята
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия