Какво повече НЯМА да купя - 27

  • 81 839
  • 735
# 330
...от арабската не е ли....
Виж целия пост
# 331
Да, показания тахан е от т.н. ориенталска седмица в Лидл Бг.
Гръцкия е с друг грамаж, друг вид бурканче и етикет.
Виж целия пост
# 332
От ориенталската седмица е. От гръцката е този:
Виж целия пост
# 333
Хубав ли е гръцкият тахан?
Още ли е на тази цена?
Виж целия пост
# 334
Отдавна не съм го купувала, реших да пробвам този. Аз обаче съм в друга държава и трябва да чакаш гръцка седмица. Аз използвах този за направата на таханов хляб, неприятният и горчив вкус си остана, уви.
Виж целия пост
# 335
Хубав е тахана от гръцката седмица.
Но показаната цена е в евро, не помня колко струва в Бг.
Виж целия пост
# 336
Моя грешка, да, ориенталската е, както стана ясно.
Виж целия пост
# 337
Скрит текст:
От другата седмица в Лидл България ще има гръцка седмица и таханът там ще е на цена от 4,99 лв за 300 грама.
За съжаление от ориенталската седмица не препоръчвам и сиренето на конци. Пише си, че е в солена саламура, на няколко пъти се опитвах да обезсолявам, абсолютно неуспешно.
Виж целия пост
# 338
Аз успях да обезсоля сирене на конци, продукт на Мое, твое, наше, като го поставих във вода с кисело мляко,т.е. айрян. След като изкиснах сиренето, реших да пробвам водата, не можеше да се пие от сол. Tired Face
Така или иначе повече няма да купя сирене на конци, беше само за проба.
Виж целия пост
# 339
.
Виж целия пост
# 340
Кисело мляко Баджанашко. Исках да взема някакво евтино, защото ми трябваше само една чаша за кекс, а то се оказа течно като айрян. 3.6% взех, не искам да си представям 2% колко е течно. Даже и за кекс не става, защото е много воднисто.
Ако някой производител чете тук, моля пуснете кофички кисело мляко по 300 гр. От 400 гр. винаги ми остава. Grinning
Виж целия пост
# 341
Не ги припирай, ще пуснат - 300 гр на цена за 500 Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Абсолютно! Ако има как, ще направят и кофички от по 250 грама на цената на 500 грама!😂🤪
Виж целия пост
# 343
От години наблюдавам как кофичките стават все по-конични. Като я погледнеш отгоре е нормална, надолу устремно се стеснява.
Виж целия пост
# 344
….от 500гр,вече са по 300-350 🤨
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия