Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на хората за крема Vichy Mineral 89?
Какви са впечатленията от маската на Балеа от коледната колекция?
Какво е мнението на потребителите за термозащитния спрей на Dr. PAWPAW?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на хората за крема Vichy Mineral 89?
-
Какви са впечатленията от маската на Балеа от коледната колекция?
-
Какво е мнението на потребителите за термозащитния спрей на Dr. PAWPAW?
-
Какви са предимствата и недостатъците на серума Avène Hyaluron Activ B3?
-
Какво е мнението за душ гела на Фа?

- не разбрах защо този крем е няколко десетки пъти по-скъп от други, които за мен вършат същата работа. Не бих купила отново.




- много харесвам този балсам и купувам, щом го видя на промоция. Почиства отлично грима. Ще купя отново. 
- доволна съм, ползвах като основа за лака. Бих купила отново. 









