Магията на изтока - тема 75

  • 24 453
  • 738
# 405
Вихри се тя, вихри корейската драма с Ромео и Жулиета от пивоварната, хаха. Ехх, маман №2 е много забавна и точно ги определи и двамата.
Саундтракът е приятен, а епизодите сега вървят интересно. Тази мехурка ми харесва. Пу, пу, да не я урочасам.



Японците направили изследване някакво между жени на възраст 20-34 години, да посочат кой японски актьор на възраст до 30-ет години е номер 1 за тях.
И кой е спечелил класацията? Кой? Йоске Сугино. Ехх, знаят те японките. Умни жени.

Виж целия пост
# 406
И още от Кан - Лили Франки с колеги от екипа на филма Renoir:


Четох и отзиви за Sons Of The Neon Night, не са ласкави. Общо взето мненията са, че филмът е впечатляващ визуално, но има твърде много герои, а липсва сюжетна нишка, която да ги обединява всичките.
Виж целия пост
# 407
Пак съм аз с още няколко кадъра на Сузу и компания от Кан:
Скрит текст:








Кен Уатанабе също е в Кан за представянето на филма Kokuho:
Виж целия пост
# 408


Вече ми е едно такова лятно.........
Виж целия пост
# 409
Tastefully Yours - епизод 4

Ето го, бе. На финал, в превюто за другата седмица, най-после разбрах кога ще е неговото камео-участие. В понеделник ще тръпна в очакване. След като Ханъл млясна една скумрийска на злото Го Мин Ши, разбрах, че тя не само е ударила джакпота с него, а и преди това е била луда щастливка с Ю Йон Сок, като нейния бивш приятел.
Е, някои корейски актриси имат луд късмет на екран.



Сериалът наистина е мега тъп, но заради Ханъл, а и другата готвачка (героинята на Хонг Хуа Йон) го подмятам. Тя е много добра, повече от Го Мин Ши-то.

Сега отивам да се отдам на Ман Сити и Борнмът. Матео титуляр, Родри в резервите след 8-месечната тежка контузия, а аз съм толкова щастлива, че един посредствен корейски мехур, не може да ме ядоса, а и след като видях Йон Сок, дори току-що завърших с усмивка днешния епизод.
Виж целия пост
# 410
Нана Комацу на фестивала в Кан, облечена в тоалет на Шанел:
Виж целия пост
# 411
Дами, имам един въпрос. Изгледах два-три японски сериала, и на няколко пъти имаше ситуация, в която майката зарязва семейството, оставя детето на бащата да се оправя, и отива да търси нов живот. Не съм сигурна, може би някой от сериалите да беше корейски. Това някакъв сценариен подход ли е, който си обичат, или е базиран на често срещан социален феномен? Подозирам първото, ама да питам...
Виж целия пост
# 412
С корейските сериали не съм запозната. Фен съм на японските. Там не съм забелязала да е често срещано. Напротив, там обикновено семейството е висша ценност и човек пренебрегва личните си нужди заради това.
По принцип, независимо от националността, така да се каже, в сюжета са необходими някакви събития/обстоятелства, за да може историята да продължи според вижданията на автора. Според мен само от видяното на екрана не е коректно да се правят генерални изводи за реалността в дадената държава.
Виж целия пост
# 413
В случая не правя, явно е хрумване на сценаристите, някакво случайно натрупване. От друга страна, част от мотивацията да гледаме азиатски филми е точно за да опознаем културата? Естествено, с доза критично мислене, все пак филмите са художествено произведение, не документалка.
Виж целия пост
# 414
2в1, Юн Хьон Мин е във втората главна роля в новата мехурка с Чонг Ил У.
Еее, ама аз затова само на мехурки минах при корейците. Ми то всичките ми любимци от едно време взеха да се въртят в тях. Новите бози не стават, но пък мехурките се харчат винаги и са с най-висок рейтинг в Рая под 38-мия паралел.

Това ми излезе в YouTube - Той е жив и се завръща от 6 юни с нов сериал по Нетфликс. Ще е много, много лош и ще раздава правосъдие, хехе. Аджошииии, аджоши, муоасейо?

Виж целия пост
# 415
На тази снимка Арата са го докарали да изглежда по-млад от Исей:


Аз си чакам да се върне към тъмната коса, така не ми харесва.
Виж целия пост
# 416
Рос, ще видим двамата левенти какви ще я накъдрят.
Тъкмо днес четох, че KBS започват да наблягат на уикенд драмите.
 
Новото заглавие на Джи Соп го видях преди десетина дни, но нещо май не ми се гледат побоища и кървища.

Изгледах обаче The Match. Не разбирм нищо от Го/Бадук, но филмът си заслужи гледането. Перфектни Ю А Ин и И Бьонг Хон. "Батко" много хвалеше по-младия си колега по време на промоциите на филма.

И Dear Hongrang изгледах. През повечето време беше много мрачно и трагично, а и финалът беше.... в стила на старите корейски традиции Mr. Green. Но беше подходящ. Нямаше как да завърши по друг начин. И Дже Ук и Чо Бо А стояха добре един до друг. Получи им се.

Раят нещо ме загуби по трасето. Май прекалено много истории омешаха. Ще го догледам, но няма да остави трайна следа.

За сметка на това Докторчетата си остана свеж и приятен до края.

Second Shot at Love - до сега май не бях гледала корейците да засягат толкова много темата за алкохолизма.

Една от новите песни на Дже.


Влече си го рок-звученето.
Виж целия пост
# 417
Шо се губи напоследък. Беше споменала, че има някакъв проблем с интернет връзката. Дано всичко да е наред и скоро да се появи.
Иначе аз тези дни нищо не съм гледала. Решила съм да довърша Okura, но все не ми остава достатъчно време.
Виж целия пост
# 418
Цитат
Новото заглавие на Джи Соп го видях преди десетина дни, но нещо май не ми се гледат побоища и кървища.

Да, за съжаление, ще е точно това. Много насилие и никакво съдържание/история. Залага се отново на комерсиалното, бруталното и с голямо име в главната роля. Малко кино - много пари.

Японците пуснаха официален постер и трейлър на Glass Heart.
От 27 юни господин Такеру в Watashi no Otto to Kekkon Shite и от 31 юли господин Такеру в Glass Heart.
Ще им стане лошо на фенките му от два сериала с него един след друг, но те са издръжливи.

Кейта с дълга коса, хммм.



Виж целия пост
# 419
Само чакането ни съсипва, още повече от месец. Не знам,не знам как ще издържим.
На Machida Keita му отива дългата коса, а Shison Jun не е рус ,както в Koi wa Yami , където го гледам сега.

И аз гледах The Match и ми хареса. Ю А Ин и И Бьонг Хон направиха филма с играта си. Ю А Ин основно с каменно лице и мълчаливо.

Раят го зарязах след втори епизод. Ще пробвам с новия на г-н Гу Nine Puzzles.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия